Jestem trochę zdziwiona ilością negatywnych komentarzy, tym bardziej, ze nie raz i nie dwa zdarzyło mi się tam czekać na stolik.

W Kwadransie stołujemy się stosunkowo regularnie od paru lat - i o ile do wielu innych restuaracji po pierwszej wizycie już nigdy nie wracamy, to na Kwadrans apetyt mamy zawsze ;)

Obsługa jest przyzwoita, dziewczyny szybko się uwijają z przygotowaniem stolików, tylko raz pomylono moje danie, każdemu się może zdarzyć, jest stosunkowo czysto, co na ogromną ilość ludzi, która się tam przewija i tak jest sporym sukcesem.

Co do kuchni wypowiem się głównie oceniając dorsza, bo głównie to zamawiamy - w 9 przypadkach na 10 jest bardzo dobry. Porcja ogromna - fakt, z upływem lat i w miarę wzrostu cen porcje się nieco zmniejszyły, ale dla mnie to i tak nadto, rzadko zostawiam pusty talerz.

Polecam tym, którzy chcą tanio (duża porcja dorsza z ziemniakami/ frytkami i trzema surówkami za 19 -20 złotych to naprawdę fajna cena) i szybko zjeść, lokal raczej nie nadaje się do celebrowania posiłku ;)