Eldom Plus

Naprawa i serwis AGD

Gdańsk, Bajki 2C

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jerzy - ocena Nie polecam. Tragicznie długi czas oczekiwania na naprawę. Niekompetencja...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 14 lutego 2024

Andrzej - opinia Obsługa jak i serwis to dno. Szkoda czasu. Zdecydowanie nie polecam....
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 marca 2023

Marek - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i rzetelna obsługa. Ekspres naprawiony bardzo szybko i super...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 listopada 2021

Najgorszy serwis w Trójmieście! wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam, omijać szerokim łukiem. Oddałam sprawny expres,...
~Klient
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 września 2019

Marcin - opinia wątek zamknięty Ekspres naprawiony na drugi dzień. Działa jak trzeba. polecam!!!
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 maja 2020

Naprawa szybka, skuteczna i w dobrej cenie. wątek zamknięty Jedyny minus, to trochę zbyt długa obsługa klientów. Jeden człowiek na...
~Damian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 października 2019

Naprawa miksera wątek zamknięty Pan od ręki naprawił mój mikser Zelmera. Jestem bardzo zadowolona.
~Kate
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

Trafne i szybkie rozwiązanie problemu z ekspresem. wątek zamknięty Naprawa zrobiona bez zbędnych kosztów i wymiany niepotrzebnych części. Do...
~Darek J.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 marca 2018

Nie polecam kupować sprzęt Candy! wątek zamknięty Jak kolwiek serwisant bardzo uprzejmy i zna się na swojej pracy, stwoerdził,...
~Zmywam ręcznie
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

Brak zastrzeżeń co do samego serwisu oraz obsługi. wątek zamknięty Pracownicy serwisu kompetentni, naprawy wykonywane terminowo, zgodnie z...
~Adam Z.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2017

NIGDY WIĘCEJ - zwrócono mi niedziałający piekarnik! wątek zamknięty Do serwisu oddałam piekarnik który działał sprawnie lecz nie nagrzewał do...
~Olka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 czerwca 2017

Usługa wykonana solidnie, szybko. wątek zamknięty To już kolejna moja wizyta w tej firmie. Nigdy nie było problemów. Polecam.
~Damian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 czerwca 2017

Najszybszy serwis ekspresów w Trójmieście. wątek zamknięty Może nie było tanio, ale kawę mogłam pić już na drugi dzień i ekspres działa...
~Bożena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 grudnia 2016

Nie polecam wątek zamknięty Totalny brak profesjonalizmu. Zero kontaktu z klientem, jak się wchodzi do...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 września 2016

Szybko i bezboleśnie dla kieszeni! wątek zamknięty Pralka naprawiona za pierwszym podejściem serwisanta na drugi dzień po...
~Marcin J.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2016

Naprawili, zgubili uszczelkę, chamska obsługa wątek zamknięty Oddałam do naprawy i konserwacji ekspres. Oczywiście w zestawie dałam dysze...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lipca 2015

Szybko i przede wszystkim uczciwie! wątek zamknięty Ekspres deLonghi naprawiony w ciągu trzech dni, za połowę ceny, którą chcieli...
~Iwona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2014

Nie polecam tej firmy wątek zamknięty Biorą duże pieniądze i nie naprawiają !!!!!
~Naiwny i to bardzo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2014

Solidny i uczciwy serwis! wątek zamknięty Wcześniej korzystałem z "serwisu" na Morenie. Kuchenka mikrofalowa robiąca...
~Marek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 grudnia 2013

ufo - opinia wątek zamknięty bardzo nie miła obsługa... nie polecam!
~ufo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

30

wątków

do góry