Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - ocena Przyjechałem na serwis rowerowy bez wcześniejszej wizyty serwisant miał sporo...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 28 maja 2024

Tomasz - ocena Jestem klientem sklepu i serwisu Electrofun w Gdyni od ponad roku,...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 października 2023

Aneta i Tomek - opinia Sklep godny polecenia! Odwiedziliśmy sklep dwa dni temu, obsługa zrobiła na...
~Aneta i Tomek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 czerwca 2023

Mikołaj - opinia Widać że chłopy mają dużo doświadczenia w serwisie elektryków.
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 czerwca 2023

Piotr - opinia Rewelacyjny sklep . Bardzo duży asortyment , fachowa obsługa , i jeszcze...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 czerwca 2023

Mike - opinia Dokonałem zakupu roweru elektrycznego focus. obsługa w sposób profesjonalny...
~Mike
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 czerwca 2023

Arkadiusz Milik - opinia Świetni specjaliści, ogromny wybór rowerów. Obsługa na najwyższym poziomie.
~Arkadiusz Milik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 czerwca 2023

Przemek - opinia Dużo śmigam na rowerach i często korzystam z serwisu, także Już kilkukrotnie...
~Przemek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 czerwca 2023

Aleksander Czajka - opinia Bardzo miła i fachowa obsługa. Doradztwo na najwyższym poziomie. Nawet w...
~Aleksander Czajka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 czerwca 2023

Jakub - opinia Jako jedyni w trójmieście podjęli się naprawy kilku letniego roweru...
~Jakub
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 czerwca 2023

Piotr - opinia Temat rozpatrywania gwarancji porażka, hulajnoga odsyłana do centrali na...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 kwietnia 2023

Stanislaw - opinia wątek zamknięty Witam właśnie zakupiłem mój wymarzony rower elektryczny obsługa sklepu bardzo...
~Stanislaw
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 września 2022

Bob - opinia wątek zamknięty obsługa słaba , mają Cię w nosie po zakupie jak coś sie dzieje z hulajnogą ,...
~Bob
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 maja 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry