Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Usuwanie PDF I chip tuning wątek zamknięty Witam wszystkich ktòrzy mają problem z mocą i Pdf swoim aucie ja moge z...
~Rafał
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Solidna ekipa ,profesionalnie i wszystko na czas
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lipca 2018

Zadowolony klient! wątek zamknięty Polecam! Ponownie naprawili mi moje auto. Na pewno wrócę :)
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

vw passat usuwanie dpf i egr wątek zamknięty witam w tym zakladzie usuneli mi dpf i egr. dzieki czemu juz nie mam z tym...
~andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lutego 2017

Skoda problem z brakiem mocy przez dpf wątek zamknięty Witam miałem problem z brakiem mocy w mojej Skodzie. Zakład ten Poradził...
~kunik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

suzuki grand vitara wątek zamknięty miałem problem z filtrem dpf, Ci ta firma pomogła mi się pozbyć problemu i...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2016

Ford Modeo Mk4 dpf off i chip wątek zamknięty Witam, Miałem problem z dpf i electric service rozwiazałmój problem ;) przy...
~witold
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2016

super zaklad godny polecenia dpf usuniety wątek zamknięty witam przyjechałem zostawiłem auto dpf został usunięty i po problemie ;)...
~wojewoda89
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

Polecam chipowanie aut w tym warsztacie wątek zamknięty Również prowadzę warsztat samochodowy, lecz zajmuje się mechanikom , swoim...
~Jacek_Gdynia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

DPF wątek zamknięty Usuwałem dpf u pana z nowego dworu wejherowskiego. Po usunięciu filtra nadal...
~GWE
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 października 2014

dpf w Megane III wątek zamknięty Usunięcie dpf w Megane III. Po usunięciu zaczął wariować komputer, okazało...
~Gosia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 marca 2015

Usunięcie filtra dpf Nissan X-trail wątek zamknięty Obsługa fachowa, umówiona wizyta na godzinę bez zbędnych poślizgów
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 listopada 2014

ecotuning Scania wątek zamknięty W sierpniu robilem ECO Tuning w Scani. Po dwuch miesiacach testow moge z cala...
~Scania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 października 2014

chiptuning wątek zamknięty Firmę tuningową polecił mi kolega który też chipował u nich swoje autko. Cena...
~Mati76
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry