Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aka - ocena nowy temat Dałbym 0 gdy by było. Wysłana ok 2 m- ce temu pompa abs do tej pory...
~Aka
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 11 września 2024

Maciek - ocena Nie polecam!!!!
~Maciek
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 8 marca 2024

Jarek - opinia Firma nie jest przygotowana do obsługi klienta. Kompletnie niekompetentne...
~Jarek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 listopada 2022

jj - opinia wątek zamknięty Niestety firma podchodzi nierzetelnie do powierzonego jej zadania. W czasie...
~jj
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 listopada 2021

Nie polecam wątek zamknięty Oddałem sterownik opla 2 , po 1 miesiacu padł ponownie firma oczywiście...
~Anonimowy
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 października 2019

Sterownik silnika Opel Zafira 1.8 typu z18xe 125km 2004r wątek zamknięty Moja Zafirka nareszcie śmiga. Podjechałem do firmy elektrobip o 8 rano -...
~Ryszard Ełk sterownik Zafira 1.8
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 maja 2019

astra h 1.6 wątek zamknięty Wszystko ok. Sterownik naprawiony wysyłkowo. Działa.
~Sebastian Wojciechowski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

vectra b 1.8 wątek zamknięty na trasie z wrocławia do władysławowa silnik zaczął szrapać, gdy się...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 grudnia 2016

Sterownik silnika wątek zamknięty Wysłałem im sterownik z immo i kluczykiem do naprawy, bo do czegoś tam było...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 marca 2016

Opel Zafira 1.8 wątek zamknięty miałem problem z silnikiem. wyskakiwał przepływomierz, chociaż go...
~seba
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Serownik ABS do BMW wątek zamknięty Szybko i sprawnie. ok
~Maciej Dąbrowski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

Astra 1.7 sterownik pompy Isuzu - naprawa wątek zamknięty Mechanik powiedział, że mam do wymiany sterownik silnika. Zadzwoniłem i po...
~Filip Pietrzak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry