Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jacek - opinia wątek zamknięty Polecam rzetelna firma +super obsługa. Czysty profesjonalizm
~Jacek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 maja 2019

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam, super sprzęt, najtańsze ceny, fajne rabaty dla stałych...
~Mariusz Popadiuk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Fachowe porady właściciela, ceny na każdą kieszeń, bogaty wybór urządzeń.
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 września 2018

Pełen profesjonaliz wątek zamknięty Wysokiej jakości usługi jak i sprzęt, przemiła obsługa ,przy pracach...
~Przemek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2018

The best wątek zamknięty Obsługa super ceny też szybko tanio solidnie .wyrzynarki pierwsza liga ;)
~Gra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2018

Serdecznie polecam wątek zamknięty Wypożyczyłam zagęszczarkę, sprzęt bardzo dobrze się sprawdził. Właściciel...
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2018

Niwelator laserowy wątek zamknięty Świetna obsługa, właściciel zawsze doradzi, podpowie jaki sprzęt wypożyczyć...
~Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lipca 2018

POLECAM wątek zamknięty Korzystałem z wielu wypożyczalni a do w/w trafiłem przypadkowo szukając...
~Szymon
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2018

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Serdecznie polecam tę wypożyczalnie narzędzi. Bardzo miła obsługa, dobra...
~bartek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 maja 2018

Polecam wątek zamknięty Korzystałem podczas budowy domu z zagęszczarki oraz młota pneumatycznego z...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Dobre narzędzia .Dobre ceny wynajmu.Pożyczyłem młot Makita 11J kułem w...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 marca 2018

Gdzie mogę zakupić DURITE relay 0-728-24 ? wątek zamknięty Szukam sklepu, hurtowni na terenie Trójmiasta w której od ręki zakupię...
~Marcin
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 stycznia 2018

Super usługa! wątek zamknięty Wypożyczałem bruzdownicę Hilti. Pan Sprzedawca wydał świetny sprzęt ze...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 grudnia 2017

Myjka spalinowa wątek zamknięty Wypożyczyłem myjkę spalinową,sprzęt dobrej jakości,duży wybor.Sprawnie umyłem...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

POLECAM wątek zamknięty Dzięki kontaktowi z tą firmą rozwiązałem sporo problemów jakie miałem przy...
~Roman
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry