Elektron Trans

Przeprowadzki Transport bagażowy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 228

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
odradzam wątek zamknięty nie polecam! Niestety bardzo niekompetentna firma. Podczas rozmów...
~Nikodem
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2019

Bardzo dobra firma wątek zamknięty bardzo dobra firma, jakiś czas temu musiałam skorzystać z jej usług -...
~Vitamina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 czerwca 2016

Wszystko ponad oczekiwania, polecam! wątek zamknięty Dzięki doskonałej obsłudze moja przeprowadzka to była czysta przyjemność....
~Majka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 czerwca 2016

Oby tak dalej! wątek zamknięty Firma polecona przez znajomego, jak najbardziej spełniła oczekiwania....
~Jarek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 maja 2016

Opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście do przeprowadzek: szybko, sprawnie, z dbałością o...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 maja 2016

Dziękuję! wątek zamknięty Szybko, sprawnie i bezproblemowo, do tego w bardzo miłym towarzystwie...
~Zojka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 maja 2016

Wszystko fajnie, szybko i niedrogo. wątek zamknięty Super ekipa, bardzo profesjonalnie, wyszło taniej niż wynajęcie auta. Polecam.
~Martyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 maja 2016

Profesjonalizm!!! wątek zamknięty Korzystałam z usługi transportu. Świetnie przygotowana ekipa, która od razu...
~Maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 maja 2016

Profesjonalna obsługa wątek zamknięty Panowie bardzo sympatyczni, bez żadnego "ale" wnieśli ciężkie meble na...
~Szymcia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2016

Przeprowadzka firmy wątek zamknięty Korzystałem z firmy Elektron w trakcie przeprowadzki mojej firmy. Wyjątkowo...
~Tomasz Kwiatkowski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2016

Nie polecam wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług firmy Elektron trans. Zamówiłam...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 stycznia 2016

PROFESJONALIZM GWARANCJA ZADOWOLENIA DLA KLIENTA wątek zamknięty Witam. Firma naprawdę profesjonalna. Dla mnie liczy się punktualność i...
~rafali
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 grudnia 2015

przeprowadzka wątek zamknięty Potrzebowałam o jak najszybsze przewiezienie - przeprowadzenie do innego...
~Danuta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 grudnia 2015

Szybki przewóz wątek zamknięty Wybrałam firmę na podstawie opinii. Dla mnie ważny był przewóz mebli w ciągu...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 grudnia 2015

REWELACJA wątek zamknięty Byłam naprawdę mile zaskoczona. To nie była moja pierwsza przeprowadzka i już...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 czerwca 2015

Ocena usługi. wątek zamknięty Miły i konkretny kontakt z firmą, szybka wycena przeprowadzki za rozsądne...
~Roksana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 listopada 2014

Profesjonalna przeprowadzka wątek zamknięty Profesjonalne podejście do przeprowadzek: szybko, sprawnie, z dbałością o...
~WUK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 listopada 2014

Bart - opinia wątek zamknięty Zachęcony opiniami skorzystałem z usług tej firmy i niestety zawiodłem się na...
~Bart
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 października 2014

Opinia wątek zamknięty Przeprowadzka zorganizowana sprawnie, za rozsądną cenę. Bez zarzutów, usługę...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2014

Przeprowadzka Olsztyn-Gdańsk wątek zamknięty Chłopaki na prawdę dają radę. Przeprowadzka dla nich z 7mego piętra...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry