Widok

Elektryczna szczoteczka dla 8-latki - proszę o opinie.

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
zastanawiam się nad kupnem córce 8 letniej elektrycznej szczoteczki. Właściwie sama o to poprosiła, chyba gdzieś u koleżanki widziała.
Niby dziecko powinno myć zwykłą, żeby się nauczyć dobrze szczotkować ale 8 latka już raczej potrafi.
Jakie są jeszcze minusy o których nie wiem?
Używają wasze dzieci? Jeśli tak to jakie są warte polecenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Syn 4 -letni uzywa oral b dla dzieci, na batarie, ma mniejsza ilosc obrotow, sa specjalne główki dla dzieci. Pomagam mu myć, później sam "poprawia" manualną, manualną szczoteczke ma tez w przedszkolu.
Pewnie zaraz zostane tu zjachana ale sama od 10 lat używam elektrycznej i nie umiem juz używać zwyklej, zwykla nie domywa dobrze zebow, co doprowadza mnie do szału jak przejade językiem :-/ zwykłej uzywam do czyszczenia języka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moi synowie 10 - latek i 6 - latek od roku używają szczoteczki elektrycznej oral-b (tych dziecięcych) z ładowaniem. Sama też używam od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Dzieci dobrze nimi myją zęby. Moim zdaniem lepiej niż manualną. Bo elektryczną jeżdżą po zębach i są dobrze wyczyszczone. Mówiłam naszej dentystce, że chłopcy myją zęby szczoteczką elektryczną i powiedziała, że ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a te elektryczne nie ranią dzieciakom za bardzo dziąseł?Młoda widzi ,że my w domy myjemy elektrycznymi i też taką chce ale z doświadczenia wiem ,że sama czasami potrafię sobie zjechać dziąsło .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczerze to ani mi ani chłopcom nic takiego się nie przydarzyło. Może to zależy od szczoteczki. Ja kupuję tylko oryginalne końcówki (na allegro można kupić w dobrych cenach) i one nie są twarde.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też kupuję tylko oryginalne i też używam oral-b,ale mi to się zdarza od czasu do czasu dlatego pytam. Czy przy mleczakach też używacie elektrycznych u dzieci czy dopiero przy stałych zębach?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Młody(6lat) ma szczoteczkę elektryczną(na baterie) Oral-b z autami ;) kupowałam na allegro, z odbiorem w sklepie na Zaspie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgusiaGda a pamiętasz nazwę tego sklepu z odbiorem na Zaspie? Akurat dziś jadę na Zaspę może będzie dostępna od ręki. Dziękuję za wszystkie opinie. Kupię na pewno ale chyba zdecyduję się na oral b akumulatorową
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
już znalazłam ten sklep:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaki to sklep bo chętnie też zobaczę ofertę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziewczyny uzywaja szczoteczki sonicznej Philips. Kupowałam duzy zestaw z dwiema rękojeściami. Dokupilam dwie końcówki dla dzieci, wybieram dla nich program sensitiv i uzywajmy wspolnie rękojeści.
Starsza ( prawie 6 lat) bardzo lubi. Młodsza ( prawie 4 lata) różnie, ale umylam jej pierwszy raz jak miala 2,5 roku, może wtedy sie zaraziła, ale teraz juz dosc chetnie myje.
Szczoteczki domywaja o niebo lepiej niz manualne. Te używamy rano i w ciagu dnia, w przedszkolu. Na wieczór elektrtczna.
Starsza zaczela uzywac jak miala 4 lata, i bylo od początku ok, dla młodszej bylo chyba za wcześnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sprzedawca na allegro internetowy_stom http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=40812246

Sklep na Jana Pawła II 3D Awiatorze (bliżej LuxMedu).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie to ten sklep:-) dziś będę obok to zajadę i dowiem się czy mogę tam od ręki kupić bez pośrednictwa allegro, bo na allegro jest informacja, że odbiór następnego dnia po zakupie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam, kupiłam na miejscu. Dziękuję. Córka zachwycona już szoruje ząbki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Większość stomatologów zaleca stosowanie szczoteczki zasilanej elektrycznie maluchom w wieku przedszkolnym (od 4-6 roku życia). Spokojnie możesz kupować :) Idealną opcją byłaby szczoteczka posiadająca oprócz czasomierza, również regulację prędkości czy czujnik nacisku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak najbardziej jestem na tak. Taką szczoteczkę kupiłem swojemu synowi tu https://www.onoplus.pl/pl/c/Dziecko/1213 Teraz on wie że dwie minuty ma myć zęby bo szczoteczka mu to pokazuje. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zobacz http://galopujacypancernik.pl/dokladniejsze-mycie-zebow/ jestem przekonana że znajdziesz odpowiednią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ?? (28 odpowiedzi)

mam do Was pytanie...czy byście pojechały w 8 m.ciąży na majówkę nad jezioro?

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

do góry