Elgaz

Usługi gazowo-instalacyjne

Gdynia, pl. Kaszubski 8/311

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - ocena nowy temat Mój kocioł z PEWEXu po 40 latach odmówił posłuszeństwa ale panowie z tego...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 marca 2024

Karol Kraków - ocena Dziękuje za szybki termin naprawy. Naprawa przeprowadzona przez samego...
~Karol Kraków
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 4 października 2023

Barbara Wrocław - ocena Super serwis. Szybko schludnie czysto. Jestem bardzo zadowolona z naprawy jak...
~Barbara Wrocław
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 20 września 2023

Kazimierz z Torunia - ocena Zdecydowałem się na serwis w okresie wakacyjnym aby mój kocioł był...
~Kazimierz z Torunia
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 12 września 2023

Jan - ocena Usługa wykonana w pełni dobrze. Kocioł działa jak marzenie. Wraz z małżonka...
~Jan
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 12 września 2023

Kacper - opinia Bardzo polecam serwis. Naprawa wykonana ekspresowo i profesjonalnie. Nie...
~Kacper
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 12 sierpnia 2023

Mateusz - opinia Bardzo dobry kontakt telefoniczny, świetnie wykonana i objaśniona praca, dużo...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 20 lipca 2023

Wspólnota Koszalin - opinia Od prawie 6 miesięcy szukaliśmy serwisu do kotłów gazowych w naszej kamienicy...
~Wspólnota Koszalin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 października 2022

Wojtek - opinia Usługa serwisowa kotła gazowego wykonana profesjonalnie. Pan Leksztoń...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 maja 2022

Mariola - opinia wątek zamknięty Usługa wykonana szybko i bardzo dobrze. Kocioł Kadam od producenta z Olsztyna...
~Mariola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 września 2021

Bożena - opinia wątek zamknięty Nigdy nie przypuszczałam, że takie firmy jeszcze istnieją na rynku. Mój...
~Bożena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 listopada 2019

Super serwis wątek zamknięty Rzetelny, sprawny i słowny fachowiec. Naprawił wszystko co było niezbędne w...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 października 2019

Polecam !!! wątek zamknięty Polecam wszystkim . Szybka i sprawna naprawa ( pieca z 1987) . Usługi firmy...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2019

Firma na wagę złota! wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy są w posiadaniu produktu firmy. Niezawodny serwis,...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

Taki Serwis to Skarb wątek zamknięty Nigdy nie spodziewałem się, że istnieją jeszcze tacy fachowcy i dbają o...
~Zygmunt
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2018

Profesjonalizm przez duże P wątek zamknięty Gdy mój kocioł Elgaz z roku 1985 się popsuł pierwszy raz od nowości już byłam...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

Profesjonalnie i szybko wykonana usluga. wątek zamknięty Bardzo polecam korzystanie z uslug tej firmy. W wynajmowanym domu mam kociol...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 września 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry