Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kinga - ocena Śmiało mogę powiedzieć, że szkoła OSK Elite jest najwspanialsza na Świecie!...
~Kinga
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 12 listopada 2023

Agata - opinia Super szkółka. Świetne prowadzone wykłady bardzo dużo można się nauczyć co...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 4 września 2023

Asia - opinia Zdałam prawo jazdy 8 lat temu w innej szkole i od tamtego czasu ani razu nie...
~Asia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 października 2022

Izabela - opinia bardzo dziękuję,Panu Grzegorzowi Lewkowiczowi za naukę jazdy(automat)Za...
~Izabela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 maja 2022

Karola - opinia Bardzo dziękuję Agnieszce za profesjonalizm, przekazaną wiedzę, niesamowitą...
~Karola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 maja 2022

Karol - opinia wątek zamknięty Bardzo się cieszę z współpracy z OSK Elite, prawo jazdy zdane za pierwszym...
~Karol
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 października 2021

Sarah - opinia wątek zamknięty Korzystałam z kilku szkół nauki jazdy ale Elite to jest to czego szukałam....
~Sarah
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 października 2021

Malwina - opinia wątek zamknięty pani czesia nie jest instruktorką. Pani Czesia jest boginią uczenia, jak...
~Malwina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 czerwca 2021

Maria - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z całego kursu oferowanego przez tą szkołę jazdy....
~Maria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 maja 2021

Ab - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca Pania Agnieszkę
~Ab
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2021

Iryna - opinia wątek zamknięty Polecam. Zdałam za pierwszym razem. Super Instruktor Grzegorz Lewkowicz.
~Iryna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 marca 2021

Stan123 - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim jazdy z instruktorem Grzegorzem Lewkowiczem. Cały kurs...
~Stan123
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 marca 2021

Mateusz P - opinia wątek zamknięty Super szkola jazdy, Grzegorz Lewkowicz najlepszy instruktor w 3miescie! Zdane...
~Mateusz P
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 marca 2021

Kitek - opinia wątek zamknięty Na informacje o OSK Elite trafiłem w sieci. Skusiły mnie doskonałe opinie,...
~Kitek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 lutego 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Polecam jazdy doszkalające u Pani Moniki i Pana Grzegorza. Cierpliwość,...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 stycznia 2021

Piotrek - opinia wątek zamknięty "Elitarne Szkolenie Kierowców", nie tylko z nazwy. Pełen profesjonalizm...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 listopada 2020

Jakub - opinia wątek zamknięty Dobra szkoła. 30-godzinny kurs praktyczny przeprowadzony sprawnie - w moim...
~Jakub
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 września 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam OSK Elite, zdane za pierwszym razem, bezbłędnie!...
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 września 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim. Pełen profesjonalizm
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2020

Roger - opinia wątek zamknięty Pełna profeska pan Grzesiu ma odpowiednie podejście do kursantów że puźniej...
~Roger
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
343

postów

216

wątków

do góry