Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna - opinia wątek zamknięty Zadzwoniłam dziś w sprawie zepsutej klamki w oknie. Bardzo szczegółowo Pan...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 lipca 2021

Andrzej z Gdansk Osowa - opinia wątek zamknięty Polecam. Drzwi tarasowe 13 letnie wyregulowane zostały porządnie, ze pracują...
~Andrzej z Gdansk Osowa
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 października 2020

Wojtek - opinia wątek zamknięty Miałem uszkodzony mechanizm w drzwiach balkonowych. Nie domykały się i wiatr...
~Wojtek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 marca 2020

Arek Gd - opinia wątek zamknięty Z usług firmy ELJA skorzystałem w zakresie regulacji oraz wymiany okuć...
~Arek Gd
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 grudnia 2019

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Wspaniała obsługa i profesjonalne podejście. Cała procedura przeprowadzona...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 grudnia 2019

Polecam z czystym sumieniem. wątek zamknięty Polecam tę Firmę z czystym sumieniem. Jesienią pozwoliłam sobie na...
~J.Kalisz
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 lutego 2014

Profesjonalna firma wątek zamknięty Okna zakupiłam wraz z montażem we wrześniu. Jestem bardzo zadowolona z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 grudnia 2013

Fajne okna i fajni panowie wątek zamknięty Wymieniłam okna ponad półtorej roku temu ...chyba , może dłużej . Przyszli...
~Wanda
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

Wykonawca godny polecenia wątek zamknięty Bardzo polecam usługi firmy Elja. Wycena została zrobiona szybko, a cena...
~Alicja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 września 2013

Solidny i uczciwy Wykonawca wątek zamknięty Współpraca z firmą elja-OKNA przebiegła wzorowo. Jest to rzetelny Wykonawca,...
~Rafal M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 września 2013

ocena obsługi zamówienia i realizacji zlecenia przez ELJA wątek zamknięty Firma ELJA dokonywała u mnie wymiany trzech okien i drzwi balkonowych oraz...
~Wojciech Kwiatkowski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 września 2013

profesjonaliści wątek zamknięty Firma ELJA z Żukowa współpracuje z nami od początku 2008 roku. W tym czasie...
~eko-dom.gda.pl
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 września 2013

Robią ... przede wszystkim dobrze , terminowo i uczciwie ... wątek zamknięty montują , sprzedają okna . Dobrze pomierzyli i doradzili . Wstawili parapety...
~Krystyna Reluga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

Sprawnie i sympatycznie wątek zamknięty Miła i rzetelna obsługa, wymiany okien. Dużo przydatnych porad i informacji...
~Jacek i Dagmara
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 listopada 2011

Szybko tanio i bezstresowo wątek zamknięty Jak dla czlowieka ktory montowal okna przez 2 lata mowa tu o mnie,firma...
~Piotr
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lipca 2011

okna i parapety wątek zamknięty Sprawdziły się wszystkie opinie i zalety wymienione przez moich...
~Bożena Motyl
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 marca 2011

Szczerze polecamy! wątek zamknięty Zakupiliśmy w firmie Elja-Okna okna a także bramę garażową do nowo...
~Kasia i Paweł
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 stycznia 2011

polecam goraco wątek zamknięty polecam goraco,bardzo profesjonalnie i konkretnie,bardzo uprzejma...
~magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 października 2010

Solidny i terminowy wątek zamknięty Najszybszy czas od pomiaru do realizacji, terminowość, dokładność i solidność...
~Piotr Ch.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2010

Więcej takich firm wątek zamknięty Gdy człowiek buduje dom, wówczas styka się z dziesiątkami wykonawców....
~Artur
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry