ELKA SCHOOL Gdynia

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 38

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - opinia wątek zamknięty Egzamin zdany juz jakis czas temu ale kazdemu polecam i przyprowadzam zdane...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2022

Sebastian P. - opinia wątek zamknięty całego serca polecam Wszystkim szkołę Elka School!!! ️ Moja przygoda z Wami,...
~Sebastian P.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 marca 2022

Piotrek Jank - opinia wątek zamknięty Szkołę mogę polecić w 100%! Super atmosfera, a jazdy z Panem Piotrem to...
~Piotrek Jank
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 lutego 2022

Marta Prochoń - opinia wątek zamknięty W 100% polecam szkołę nauki jazdy a w szczególności instruktora Grzegorza...
~Marta Prochoń
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 lutego 2022

Marzena - opinia wątek zamknięty super miła obsługa samochody i plac w najlepszym stanie
~Marzena
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 stycznia 2022

Kursantka Agata - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła! Szczególne podziękowania dla pana Grzegorza K- pełen...
~Kursantka Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 grudnia 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła. Obaj synowie zdali egzamin za pierwszym podejściem.
~Marta
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 grudnia 2021

Julia K - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam mojego instruktora pana Grzegorza K
~Julia K
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 grudnia 2021

Kursantka - opinia wątek zamknięty Obsługa w biurze na 6! Panie są bardzo pomocne i sympatyczne:) Bardzo dobra...
~Kursantka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 października 2021

Dominika - opinia wątek zamknięty Ciekawe wykłady, super plac manewrowy, polecam bardzo instruktora Dominika,...
~Dominika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 września 2021

L - opinia wątek zamknięty Super podejście do kursantek i kursantów. Świetne przygotowanie do egzaminów....
~L
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 września 2021

agata.urbaniak ️ - opinia wątek zamknięty Uwielbiam szkole jazdy Elka School-zwlaszcza instruktorke Agate Dobrowolska,...
~agata.urbaniak ️
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 września 2021

Zadowolony kierowca - opinia wątek zamknięty Dobra szkola, polecam serdecznie.
~Zadowolony kierowca
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 września 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Zarąbista szkoła. Bałam się wsiąść do samochodu. Ale z taką instruktorka jak...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 września 2021

Love - opinia wątek zamknięty Polecam gorąco. Profesjonalna obsługa i pochylenie się nad każdym klientem....
~Love
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 września 2021

Przemas - opinia wątek zamknięty Mega profesjonalizm pod każdym względem.Przed kursem nie siedziałem nawet za...
~Przemas
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 września 2021

kacper - opinia wątek zamknięty obsługa super,dostępni instruktorzy,szybko załatwiony kurs i egzamin zdany za...
~kacper
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 września 2021

Aleksander - opinia wątek zamknięty Co prawda egzamin zdałem w 2018r. Lecz teoria i praktyka zdane tego samego...
~Aleksander
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 września 2021

Zuza - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy, zdawał tam mój brat o 9 lat starszy, ja sama zdałam...
~Zuza
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 września 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Nie mogłam trafic lepiej! Mimo że prawko zdałam 13 lat temu to polecam...
~Joanna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 września 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2095

postów

1961

wątków

do góry