ELKA SCHOOL Gdynia

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 38

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
PORD zaliczony!!! wątek zamknięty Egzamin zdany! Zdałem za drugim razem, za pierwszym wymusiłem pierwszeństwo....
~Łuki
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 października 2007

naprawde polecam wątek zamknięty Dzisiaj miałem egzmin w PORD-zie i zdałem za pierwszym razem. Polecam jako...
~bynia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 października 2007

DARIO GÓRĄ;) wątek zamknięty TO BYLY NIEZAPOMNIANE CHWILE W TOWARZYSTWIE DARKA PIETRZAKA...SUPER...
~pani KIEROWNICZKA:)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 września 2007

Ogromne podziękowania dla Krzysia Grędalskiego, wątek zamknięty Egzamin zdany za pierwszym razem!!!! Te kilka lekcji dodatkowych z Tobą...
~Ania W.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 września 2007

Ogromne podziękowania dla Krystiana Selonke wątek zamknięty Egzamin zdany za pierwszym razem !!!!!!! dla mnie która nigdy wcześniej nie...
~Ania W.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 września 2007

egzamin za pierwszm razem wątek zamknięty polecam ja zdalam za pierwszm razem czadowa szkola
~kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 września 2007

:) wątek zamknięty Egzamin państwowy ukonczyłam pozytywnym wynikiem za 2 razem ( 1 raz- oblany...
~Sonia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2007

Karolina - opinia wątek zamknięty Dzisiaj zdałam za pierwszym razem, a to wlasnie dzieki Wam, a w...
~Karolina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2007

fajna szkola wątek zamknięty No ta szkółka jest całkiem fajna;) narazie się jeszcze w niej uczę(mam...
~wodzu
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2007

Elka - OSK godny polecenia! wątek zamknięty Niezmiernie cieszę się że mogę dziś, już po zdanym egzaminie państwowym,...
~Magda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 lipca 2007

Profesjonalizm w kazdym calu wątek zamknięty Polecam z cala odpowiedzialnoscia osrodek ELKA SCHOOL profesjonalne biuro...
~Marta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 lipca 2007

fajna szkoła wątek zamknięty Fajna szkółka!:) narazie mam teorie i jużjazd nie mogę się doczekać:) a...
~Wodzu
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

Jesteście Super!!! wątek zamknięty Dzięki wamudało mi się w końcu zdać ten piekielny egzamin. jesteście...
~Baton
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2007

;-))))))) wątek zamknięty Zdałam za pierwszym razem;-)))))))))))))) Dziekuję Radkowi za super...
~Ola
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 maja 2007

Wszystkie Adasie to spoko chlopaki!!!!! wątek zamknięty Co moge powiedziec. Dla mnie bajabongo!!!! Elke wybralem... bo tak. Niedlugo...
~Adaś
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 maja 2007

NAJLEPSZY WYBóR wątek zamknięty Świetna atmosfera na wykładach, teoria przekazywana przez Radka z ogromnym...
~Basia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 3 maja 2007

Elke znasz, prawko zdasz!! :D wątek zamknięty Zdalem za pierwszym razem !!!!! Moje szczescie nie zna granic :D Polecam...
~Michal Lorkiewicz
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2007

Elka moją rodziną!! A Pan Arek Kotowski moim przyjacielem :) wątek zamknięty To dziwne.Wczoraj zdałam egzamin w piekielnym PORDZIE i co prawda radości...
~Ania Kozłowska
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 marca 2007

Nic dodać nic ująć wątek zamknięty "Elka" to po prostu profesjonaliści. Ogromne podziękowania za doskonałe...
~M
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 21 marca 2007

ZDAŁAM !!! wątek zamknięty Cieszę się, że wybrałam tak solidną szkołę jak ta, bo zajęcia teoretyczne...
~Dorota
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 21 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2095

postów

1961

wątków

do góry