Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kat. C wątek zamknięty 100% polecam naukę. Myślałem że będę egzamin zdawał pół roku a dzięki...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 września 2019

D. - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z usług tej szkoły nauki jazdy. Jeździłam pod okiem p....
~D.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 września 2019

Karolina - opinia wątek zamknięty Bardzo dobrzy instruktorzy, fachowa pomoc przy załatwianiu formalności....
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 września 2019

C i C+E wątek zamknięty Z początkowymi trudnościami jakie sprawiały mi niektóre elementy. Po pełne...
~Jacek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2019

Kategoria C wątek zamknięty Polecam! Profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt w sprawie umawiania...
~Bartosz Dowodowy Driver ;)
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2019

Kategoria "C" wątek zamknięty Z wielką przyjemnością chciałbym polecić OSK Elka School Gdańsk - Bardzo...
~Mariusz Furmanek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lipca 2019

Kategoria C wątek zamknięty Zdecydowanie polecam Osk Elkaschool Gdańsk. Profesjonalna obsługa, przyjazna...
~Mariusz Furmanek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lipca 2019

Polecam z czystym sumieniem! wątek zamknięty Z całego serca polecam Elka School Gdańsk! Przemiła i profesjonalna kadra...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 czerwca 2019

Polecam pana Bolesława! wątek zamknięty Serdecznie polecam naukę z panem Bolesławem. Na pierwsze zajęcia szłam z...
~Anna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2019

Kat. C i C+E wątek zamknięty Serdeczne podziękowania za przygotowanie do egzaminów , najlepsza ekipa Pan...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2019

Najlepszy instruktor Marcin!!! wątek zamknięty Ze szczerym sercem polecam naukę u Marcina! Kurs miałam 8 lat temu z innym...
~anonim
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2019

Prawo jazdy kat. B wątek zamknięty Z całego serca polecam Elka School. :) Egzamin teoretyczny jak i praktyczny...
~Weronika
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lutego 2019

Kurs nauki na kategorię C wątek zamknięty Jestem zadowolony z przebiegu kursu. Dobra możliwość dopasowania godzin jazdy...
~Rafał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 stycznia 2019

Kat C+E wątek zamknięty Zdecydowanie polecam profesjonalne szkolenie oraz cenne uwagi od instruktorów...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 stycznia 2019

polecam wątek zamknięty Jeżeli ktoś jest wytrwały, cierpliwy i ma w sobie pokorę, to zda egzamin z...
~Korn******
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 stycznia 2019

kategoria C+E wątek zamknięty Polecam wszystkim szkole nauki jazdy Elka school. Fachowi instruktorzy Jurek...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 stycznia 2019

Kategoria C wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim najlepsza szkoła jazdy profesjonalne podejście do...
~Krzysiek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 stycznia 2019

Serdecznie Polecam kat.B wątek zamknięty Z całego serca polecam każdemu Elka School. Teoria prowadzona w bardzo...
~Natalia
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 grudnia 2018

Za pierwszym zdane wątek zamknięty Super szkoła bardzo polecam, instruktorzy z którymi miałam przyjemność to pan...
~Alicja
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 grudnia 2018

Kat. B wątek zamknięty Polecam tę szkołę! Wykłady prowadzone bardzo fachowo i rzetelnie. Miła...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 grudnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1331

postów

842

wątków

do góry