Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa - opinia wątek zamknięty Uratował nas po pożarze. Przyjechał niedługo po odjeździe strażaków. Odwołał...
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 grudnia 2021

Wiktoria - opinia wątek zamknięty Najlepszy elektryk w Trójmieście ! Ja i moi znajomi korzystamy od wielu lat z...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 listopada 2021

Andrzej Jodłowski - opinia wątek zamknięty Jestem zdziwiony opinią p. Beaty. Kilkakrotnie korzystałem z usług p. Romana...
~Andrzej Jodłowski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 listopada 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Właściwie to Panu należy się 0. Reklamuje się jako fachowiec a potem odrzuca...
~Beata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 listopada 2021

Przemek - opinia wątek zamknięty Super elektryk , profesjonalne usługi szybki dojazd . Expresowa naprawa. Polecam
~Przemek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 października 2021

Ania K - opinia wątek zamknięty Ocena najwyższa z możliwych, pełen profosjonalim i najwyższa jakość. Pan...
~Ania K
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 października 2021

Damian - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry fachowiec, który zna się na tym co robi. Po jednym telefonie i...
~Damian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 sierpnia 2021

Rebeka - opinia wątek zamknięty Pan Roman ma bardzo profesjonalne podejście do klienta. Szybka interwencja i...
~Rebeka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 sierpnia 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Podczas rozmowy telefonicznej bardzo nieprzyjemny, bez szacunku dla rozmówcy.
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 stycznia 2021

Gdynia - opinia wątek zamknięty Zadzwoniłem do Pana w sprawie wystrzelonych korków i wyczuwalnego smrodu...
~Gdynia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 lutego 2020

Szybko i sympatycznie wątek zamknięty Od razu widać, że Pan fachowo działa od wielu lat. Szybki kontakt, szybka...
~Dominik Zakrzewski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 lipca 2018

Diagnoza przez telefon wątek zamknięty Serdecznie polecam tego fachowca. Zadzwoniłam z problemem dotyczącym...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 lipca 2018

Świetny elektryk! wątek zamknięty Z pełnym przekonaniem mogę polecić Pana usługi w zakresie prac związanych z...
~Przym
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 maja 2018

W 100% polecam tego fachowca! wątek zamknięty Mimo że usługa do wykonania była dość prosta, jak na Pana doświadczenie, to...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 stycznia 2018

to się po prostu nie zdarza! wątek zamknięty kulturalny z klasą a przy tym fachowy, nie zdzierający i z takim etosem...
~Ligia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 listopada 2017

Świetny specjalista wątek zamknięty Szybko przyjeżdża na miejsce i równie szybko rozwiązuje problemy!
~xiu
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

szczerze polecam! wątek zamknięty Zgadzam się ze wszystkimi opiniami, bardzo dobry fachowiec, świetny kontakt....
~Przymorze
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Fachowca godny polecenia wątek zamknięty Bardzo solidny fachowiec z bardzo dużą wiedzą. Pomoże nawet w późnych...
~Patryk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lipca 2017

Pełen profesjonalizm i ludzkie podejście! wątek zamknięty Super facet, super podejście. Ogromna wiedza poparta równie ogromnym...
~Macias
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 czerwca 2017

Fachowiec pierwsza klasa wątek zamknięty Super solidna firma i tania. Polecam
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry