Pan Marek Jabłoński to świetny fachowiec w branży stolarskiej !
Takich jak on praktycznie już się nie spotyka. Od początku do końca sam odpowiada za realizację umowy . Sam bierze pomiary, sam opracowuje projekt , sam wykonuje zabudowę i sam z synami montuje. Nie zatrudnia podwykonawców. Pan Marek jest w pracy szczegółowy, dokładny, precyzyjny, Cechuje go wysoka kultura osobista. Wykonywał dla mnie już dwu - krotnie prace. Była to zabudowa kuchenna, z której byłam zadowolona , a teraz zabudowa w przedpokoju w kształcie litery L z siedziskiem i tapicerowaniem ściany w starej pięknej kamienicy w Sopocie, ale z krzywymi ścianami :) . Mimo skomplikowanego zlecenia ( szafa z zewnętrznymi i wewnętrznymi szufladami miała pomieścić drabinkę, centralę elektryczną, centralę alarmową, podłączony do kontaktu odkurzacz bezprzewodowy, szafkę wysuwaną na buty itd ) p. Marek świetnie sprostał zadaniu . Poprosiłam , aby fronty zabudowy miały takie same frezy jak drzwi drewniane w mieszkaniu . P. Marek zrobił zdjęcie i wykonał dokładnie fronty jakie chciałam. Wyszło super ! Na uwagę zasługuje bardzo sprawny montaż oraz odkurzone po usłudze mieszkanie. Polecam Państwu serdecznie usługi p. Marka