Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kinga - ocena Profesjonalne wykonanie szafki kuchennej. Wygląda lepiej niż mogłam się...
~Kinga
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 4 stycznia 2024

Aniela - opinia Kuchnia wykonana fenomenalnie. Mija właśnie rok odkąd stoi u nas - nadal jest...
~Aniela
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 27 czerwca 2023

Olga - opinia I stało się! Mam kuchnię marzeń!!! Piękną,funkcjonalną,z materiałów świetnej...
~Olga
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 22 maja 2023

Marzena - opinia Pan Marek już od pierwszego spotkania wzbudził we mnie pełne zaufanie....
~Marzena
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 26 kwietnia 2023

Magdalena - opinia Jeszcze nie skończona kuchnia, ale już po pierwszym złożeniu dolnych szafek i...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lutego 2023

Ewa K - opinia Polecam usługi stolarskie u Pana Marka. Pan Marek przygotował cały projekt...
~Ewa K
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 października 2022

Kasia i Piotr - opinia Po zapoznaniu się ze świetnymi opiniami na temat fachowości p. Marka...
~Kasia i Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 września 2022

Elżbieta z Sopotu - opinia Pan Marek Jabłoński to świetny fachowiec w branży stolarskiej ! Takich jak...
~Elżbieta z Sopotu
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 września 2022

Joanna - opinia Jestem po montażu zabudowy w salonie oraz szafy i pawlaczy w przedpokoju....
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 września 2022

Ewa - opinia Z usług mwr f.u.h. marek Jabłoński (kuchnia + częściowa zabudowa korytarza)...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 sierpnia 2022

Zofia - opinia Z usług Pana Marka skorzystałam na podstawie opinii na portalu Trójmiasto i...
~Zofia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 kwietnia 2022

Marta i Karol - opinia Wykonane meble na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy szczegół. Pan...
~Marta i Karol
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 kwietnia 2022

Justyna S. - opinia wątek zamknięty Zamówiłam u Pana Marka kuchnię oraz szafę do zabudowy. Muszę przyznać, że...
~Justyna S.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 grudnia 2021

Antoni Dubowicz - opinia wątek zamknięty Szukając w Gdyni firmy, która podjęłaby się kompleksowej przebudowy naszej...
~Antoni Dubowicz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 czerwca 2021

Ewa Raczyńska - opinia wątek zamknięty Mamy dość nietypową kuchnię, więc gotowa zabudowa nie wchodziła w rachubę. Po...
~Ewa Raczyńska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 czerwca 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Z usług firmy pana Marka korzystaliśmy po raz drugi. Dzięki udanej (po raz...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 maja 2021

Joanna Wiloch - opinia wątek zamknięty Polecam !!! Miałam przyjemność współpracować z Panem Markiem przy mojej...
~Joanna Wiloch
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2021

Ania i Marcin - opinia wątek zamknięty Korzystaliśmy z usług p. Marka z polecenia, po doświadczeniach z innymi...
~Ania i Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 marca 2021

Daria - opinia wątek zamknięty Wspolpraca z Panem Markiem to sama przyjemność! - bardzo profesjonalne...
~Daria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 stycznia 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Z usług Pana Marka korzystam już nie pierwszy raz! Do tej pory wykonał już...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 stycznia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry