Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mariusz - ocena Opiekuja sie moimi mieszkaniami od 2 lat. Jestem bardzo zadowolony. Bardzo...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 31 maja 2024

Mariusz - ocena Wszystko zgodnie z ustaleniami. Bardzo trzymaja sie wyznaczonego budzetu....
~Mariusz
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 31 maja 2024

Stanisława - ocena Jestem bardzo zadowolona. Od roku zarządzają moim lokalem. Zapomniałam o...
~Stanisława
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 31 maja 2024

Stanisława - ocena Jestem bardzo zadowolona. Przygotowali mi do wynajmu piękne mieszkanko w...
~Stanisława
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 31 maja 2024

Renata - ocena Wyczarowali mi piękne i funkcjonalne mieszkanie na wynajem. Jestem...
~Renata
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 kwietnia 2024

Gabriela - ocena Bardzo dziękujemy firmie Emerent za pomoc w aranżacji i remoncie mieszkania....
~Gabriela
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 15 marca 2024

Rafał P. - ocena Wykonali dla mnie wykończenie mieszkania w Gdańsku. Efekt wow za nieduże...
~Rafał P.
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 9 marca 2024

Roman - ocena Przeszliśmy do nich pół roku temu z innej firmy. Niebo a ziemia. Szybko...
~Roman
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 27 lutego 2024

Michalina - ocena Bardzo polecam współpracę z firmą Emerent, szczególnie z panią Kingą. Pełen...
~Michalina
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 15 listopada 2023

Marek - ocena Korzystam. Polecam.
~Marek
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 12 października 2023

Michał - ocena Współpracujemy od roku. Wszystko ok. Szybko reagują jak coś się dzieje. Polecam
~Michał
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 14 września 2023

Adam - ocena W końcu trafiłam na firmę, która rzeczywiście pracuje nad maksymalizacją...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 12 września 2023

Karolina P. - ocena Polecam tą firmę! Współpracuję z Emerentem od kilku lat i nie interesują mnie...
~Karolina P.
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 11 września 2023

Ewa - ocena Po ponad 5 latach współpracy nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko na...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 8 września 2023

Robert Zanke - opinia Współpracuje od 2 lat. Jestem bardzo zadowolony. Zupełnie zapomniałem o...
~Robert Zanke
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 maja 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry