Widok

Emil - opinia

Solidna szkoła, którą zdecydowanie polecam wszystkim chcącym zostać kierowcami w Gdańsku. Rzetelnie prowadzone zajęcia teoretyczne, podczas których wszystkie zagadnienia są tłumaczone w przejrzysty sposób. Jeśli chodzi o praktykę to serdecznie polecam jako instruktora Pana Arka z którym jazdy są przyjemne, konkretne i bezstresowe, czyli tak jak powinno być, a nawet jeszcze lepiej. Jeszcze raz polecam osobom, które nie mają ochoty spotkać się z kompletnym brakiem zaangażowania ze strony "wykładowców" i użerać się z wiecznie sfrustrowanymi i cierpiącymi "instruktorami" (a takich ośrodków ze wspomnianą kadrą jest w naszym mieście, jak wnioskuję po relacjach znajomych, niemało). Szkoła na medal!
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jazdy były prowadzone w miłej atmosferze. Kiedy popełniałam jakiś błąd instruktor dokładnie tłumaczył i obrysowywał mi daną pomyłkę. Jeździliśmy po trasach uczęszczanych przez egzaminatorów. Dzięki godzinom wykupionym u egzaminatora Mirka, przygotowałam się do egaminu i zdałam.

Wszystkim serdecznie polecam Mirka.
Atmosfera w czasie jazdy nie pozostawia niczego do życzenia. Był to miło i owocnie spędzony czas. Dziękuję! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry