Widok

Emila - opinia

Nie polecam tej firmy! Zamówione 3 worki na gruz, dwa zostały zabrane do połowy zapełnione, bez mojej wiedzy. Mimo, że Pani, która przywiozła worki mówiła, że spokojnie odbiór po telefonie w ciągu 4 dni. Kobieta, która odbiera telefony - tragedia, niemiła i bezczelna - dziwie się, że ktoś taki pracuje przy obsłudze klienta.
Moja ocena
KMD Gruz kategoria: Wywóz gruzu
obsługa: 1
 
czas realizacji: 1
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
1.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Bardzo nam przykro, że tak pani to odebrała ale nie pani zamawiała worki osoba, które je zamawiała dobrze wiedziała o terminie realizacji usługi. Przy rozmowie telefonicznej została poinformowana o warunkach, dostała też umowę na której był termin realizacji, jeśli byśmy nie zabrali worków to też byłyby do nas pretensje. Zawsze klient jest informowany o terminie odbioru po wygaśnięciu umowy jak i po jego zgłoszeniu telefonicznym przed terminem z umowy. Pan nie dopełnił obowiązku przedłużenia nie napisać wiadomość ,że worki są jeszcze potrzebne. Dlatego proszę mnie nie oczerniać, bo to ja przyjmowałam zlecenie i rozmawiałam z zamawiającym a nie z panią . Proszę o kontakt Katarzyna Drespa KMD Gruz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry