Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna - opinia Szczerze polecam usługi KMD. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i SMS ....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 maja 2022

Andrzej Filipowicz - opinia Korzystałem z usługi 2x. Szybka realizacja zamówienia, szybki odbiór pełnego...
~Andrzej Filipowicz
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 maja 2022

Emila - opinia wątek zamknięty Nie polecam tej firmy! Zamówione 3 worki na gruz, dwa zostały zabrane do...
~Emila
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 stycznia 2022

Mirela - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług. Nie miałam żadnych problemów ani z...
~Mirela
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2021

Xxx - opinia wątek zamknięty Nie polecam! Przy odbiorze gruzy otrzymałem smsa, że część odpadów została...
~Xxx
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 maja 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie negatywne odczucia przy próbie skorzystania z usługi wynikające...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 maja 2021

osa - opinia wątek zamknięty Bardzo rzadko piszę opinie. Ale w tym przypadku wręcz muszę po...
~osa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 listopada 2020

Waldemar z Gdyni Dąbrowy - opinia wątek zamknięty Solidna firma otwarta dla klienta na pewno jeszcze nie raz będę zamawiał...
~Waldemar z Gdyni Dąbrowy
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 marca 2020

Apartament Roma Gdynia - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i kompetentna właścicielka. Dostawą mną czas. Szybko odbiór po...
~Apartament Roma Gdynia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 listopada 2019

Odradzam wątek zamknięty Obsługa klienta w tej firmie to skandal. Szkoda czasu i nerwów
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 września 2019

Stanowczo odradzam wątek zamknięty Odbierają samowolnie prawie pusty worek bez uzgodnienia z klientem i nie...
~PAWEŁ
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 września 2019

Konkretna firma. wątek zamknięty Korzystałem ostatnio z tej firmy i jestem bardzo zadowolony. Terminowe...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2019

Polecam! wątek zamknięty Wszystko zgodnie z umową; duży wybór pojemności worków, terminowa dostawa i...
~Zofia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 maja 2019

Totalne zero! wątek zamknięty Nigdy nie spotkałam tak nieelastycznej firmy! I tak upartych pracowników...
~Ala
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lipca 2017

Rewelacja wątek zamknięty KMD to pierwsza firma zajmująca się workami, którą mogę z czystym sumieniem...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

szybko i sprawnie wątek zamknięty Codziennie, gdy widzę na osiedlu worki pełne gruzu, które od wielu tygodni...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2015

Super . Polecam wątek zamknięty Zamówiłem worek na gruz i został dostarczy ekspresowo. Drugi również . Nikt...
~LG
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 czerwca 2014

SOLIDNI FACHOWCY wątek zamknięty KORZYSTANIE Z USŁUG TEJ FIRMY TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ. WSZYSTKO ZAŁATWIONE...
~TOMEK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 maja 2013

POLECAM wątek zamknięty Rzetelna firma; dotrzymują terminów, przystępna cena, szybka i sprawna obsługa.
~epo
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 stycznia 2013

Fachowo wątek zamknięty Opisałam przed chwilą negatywne doświadczenia z konkurencją. Tutaj tego nie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry