Zdecydowanie negatywne odczucia przy próbie skorzystania z usługi wynikające z wciśnięciem do podpisu umowy wywozu gruzu pod usługodawcę. Zamówienie worka - OK. Podpisanie umowy - przy dostawie worka. Usługodawca stwierdził, że może odebrać worek przy głównej ulicy (osobiście nie byłem przy odbiorze worka), pomimo tego, że już odbierał od strony garaży. Telefoniczna próba uzgodnienia miejsca odbioru od strony garaży bez rezultatu - dla mnie noszenie gruzu przez budynek mieszkalny nie wchodzi w grę. W związku z wycofaniem usługodawcy z realizacji usługi (nie odbierze worka), próba rezygnacji z usługi ze zwrotem opłaty za usługę. Usługowca przyjmuje rezygnację bez możliwości zwrotu poniesionej opłaty za worek - zgodnie z umową rezygnacja z usługi nie obejmuje zwrotu wpłaconej opłaty za usługę. Czytajcie umowę, która uwzględnia jedynie prawa usługodawcy, przy odbiorze worka!! Straciłem poniesione w 100% koszty usługi bez wykonania usługi!! Szkoda nerwów - usługodawca według moich standardów nierzetelny.