Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Baba wątek zamknięty Jest taka menda babska co jej kurka przeszkadza jak ktoś za długo wybiera czy...
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lutego 2018

Angielski wątek zamknięty Jeśli język angielski to z panią Ewą Wypych. Nauka przynosi rezultaty i jest...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lipca 2017

Razem taniej wątek zamknięty Zapisałem się tu z dziewczyną, bo akurat mieli promocję dla par, a my...
~Robek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 marca 2017

dla dzieci wątek zamknięty zapisalałm moją córeczkę na kurs dla dzieci, to był dobry wybór, córci szybko...
~goro
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 stycznia 2017

seniorzy wątek zamknięty córka mnie zapisała na kurs dla seniorów, chociaż nie byłam za bardzo chętna...
~u11
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 listopada 2016

Przyjemna szkoła wątek zamknięty Jak dla mnie bardzo przyjemna szkoła. Zapisałem się do niej, bo od dziecka...
~Słowik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 listopada 2016

nauka angielskiego wątek zamknięty ja tam z kursu jestem zadowolony,chociaż już swoje lata mam chciałem nadążyć...
~rosko
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2016

Szkoła jak każda inna.... wątek zamknięty Co mają naprawdę dobre to marketing;) Jeśli chodzi o zajęcia - to tak jak...
~AS
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2016

serdecznie polecam wątek zamknięty Ceny może i nie za niskie, ale naprawdę warto. Po raz pierwszy ktoś nauczył...
~Centauris
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 czerwca 2014

Polecam!!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam Empik School w Gdyni. Mają świetnych...
~Michalina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

Empik w Gdyni wątek zamknięty Obsługa straszna! Brak kompetencji! Jakiś czas temu byłam w sklepie szukałam...
~gość
8

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 maja 2012

ze swojej oferty robią tajemnicę wątek zamknięty Chciałam się dowiedzieć telefonicznie, jaka jest oferta na kursy wakacyjne,...
~Natalia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lipca 2012

rewelacja wątek zamknięty uczeszczam na 2 poziomie. grupa 7 osob teoretycznie, praktycznie 5 osso na...
~bartek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 marca 2011

brak zainteresowania klientem wątek zamknięty chciałam się umówić na rozmowę z lektorem, nie skontaktowano się ze mną...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 września 2010

nic nadzwyczajnego wątek zamknięty za dużo osób w grupie i zbyt duża różnica wiekowa wśród uczestników. Licealna...
~butler
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 czerwca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

15

wątków

do góry