Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Hanna Michałek - opinia Firma godna polecenia,pełen profesjonalizm oraz przemiła ekipa,wszystko...
~Hanna Michałek
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 12 listopada 2020

B - opinia Drzwi sa piękne, nowoczesne, dobrze dopasowane. Montaż cichy, czysty. Jestem...
~B
-

dodano: 9 listopada 2020

Mijko - opinia Pełen profesjonalizm. Szybki i fachowy montaż. Drzwi użytkujemy ok. pół roku....
~Mijko
-

dodano: 9 listopada 2020

Monika - opinia Długo szukałam firmy od drzwi jeszcze przed pandemią byłam na targach...
~Monika
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 17 października 2020

Alicja - opinia O Firmie mogę napisać wszystko co najlepsze - profesjonalnie doradztwo,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 18 sierpnia 2020

Gosia - opinia Tydzień temu miałam bezkurzową wymianę futryn (futryny montowane na starych...
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 15 maja 2020

Maria - opinia jestem bardzo zadowolona. Efekt- zabudowa starych futryn wyszedł rewelacyjnie...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 30 kwietnia 2020

Sławek S - opinia W 100% polecam. Firma Empiria wstawiała w moim mieszkaniu futryny nasadzane...
~Sławek S
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 27 kwietnia 2020

J. - opinia Polecam Firmę empiria! Korzystałam z usług tej firmy przy montażu drzwi...
~J.
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 5 stycznia 2020

Marek - opinia Nie często dodaje opinie w internecie na temat wykonanej usługi. W tym...
~Marek
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 20 grudnia 2019

Polecam Firma godna polecenia. Jestem bardzo zadowolona, montaż fachowy i szybki....
~Teresa
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 października 2019

Polecam, szybko, fachowo i na temat Szczerze polecam firmę i jej usługi. Cena adekwatna do jakości usług i...
~Michał
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lipca 2019

Szafranowa Gdynia Profesjonalna, godna polecenia firma. Wykonanie na najwyższym możliwym...
~Artur
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 marca 2019

Wymiana drzwi wewnętrznych Bardzo solidne i profesjonalne wykonanie. Terminowo, czysto, sprawnie. Jestem...
~elwira gdańsk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lutego 2019

Polecam. Usługa polegała na zabudowie czterech starych futryn i w tym wstawieniu 3 par...
~Konrad
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 grudnia 2018

Wymiana drzwi i zabudowa futryn Polecam firmę empiria do montażu drzwi oraz zabudowy starych futryn....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 grudnia 2018

Dokładni, słowni, sumienni. Polecam! wątek zamknięty Empirię polecam z czystym sumieniem. Mieliśmy 6 par drzwi do wymiany i 6...
~Anna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 września 2018

Drzwi wewnętrzne w budynku wielorodzinnym wątek zamknięty Postanowiłem wymienić wewnętrzne drzwi do łazienki i ubikacji. Okazało się,...
~Ryszard
-

dodano: 27 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Empiria. Zamawiałam drzwi wejściowe i...
~Maria
-

dodano: 30 maja 2018

Drzwi zewnętrzne - blok wątek zamknięty Polecam FIRMĘ EMPIRIA - jeśli ktokolwiek szuka firmy która wymienia drzwi...
~Gosia
-

dodano: 18 maja 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry