Widok

En Case polecam znajomym w ciemno.

O znalezienie mieszkania pod wynajem poprosilem Pawla Podbielskiego z En Casy i jeszcze jedna agencje nieruchomosci. Ze wzgledu na Pawla znajomosc branzy, slownosc, oraz swobodne ale profesjonalne podejscie, szybko zdecydowalem sie tylko na jego pomoc.

Jeszcze zanim zaczelismy szukanie spedzilismy troche czasu na omowieniu moich potrzeb i zakresu pomocy ze strony En Casy. Podczas rozmow i wizyt w mieszkaniach Pawel i jego koledzy doradzajac mi i zadajac pytania sprzedajacym wykazali sie duza znajomoscia branzy i dali mi uczucie, ze zaangazowali sie do tego stopnia, jakby szukali mieszkania dla siebie czy swoich znajomych.

Mimo iz mieszkam za granica, z pomoca En Casy szybko znalazlem to czego szukalem. Musze dodac, iz cena uslugi w porownaniu z wysoka jakoscia jaka zagwarantowali byla dla mnie mila niespodzianka.

Rozmawiajac ze znajomymi, wliczajac obcokrajowcow mieszkajacych w Polsce, polecam im Pawla i En Case.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Właśnie Pan Paweł sfinalizował wynajęcie mieszkania e centrum Gdyni. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnego podejścia Doradcy (Pośrednik słabo brzmi), a Pan Paweł Podbielski, to właśnie Doradca a nie tylko Pośrednik. Mogę go polecić każdemu, kto szuka nieruchomości w Trójmieście, posiada dużą wiedzę na temat lokalizacji, cen najmu i opłat z tym związanych.
Zaprezentował nam mieszkanie, które od razu nam się spodobało, a do tego Właściciele mieszkania okazali się bardzo sympatycznymi ludźmi. Czego chcieć więcej....
Jeszcze raz dziękuję Panie Pawle.
M&D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry