Widok

Endokrynolog w Endomedzie-kogo polecacie?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Slyszalam ze Dr.Babinska jest dobra ale terminy dopiero na listopad.
Mozecie polecic kogos rownie dobrego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr babinska przyjmuje tez na chrzanowskiego we wrzeszczu, terminy krotsze i cena nizsza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzysztof Błaut, przyjmuje na Żabiance w czwartki popołudniu, bardzo dokładny, nawet mój ginekolog bardzo go polecał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bylam u Obolonczyka, pan bardzo konkret i po pierwszej wizycie wiedxialam co i jak, ale mialam wszystkie badania, druga wizyta doszlifowanie diagnozy (dodatkowe badania) i jak na razie widze postepy w leczeniu, wczesniej nie moglam pare lat sie doprosic i wielu lekarzy porzadnej diagnozy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie przyjmuje Łukasz Obołończyk?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wg tego co jest widoczne na stronie Endomedu - Dr Łukasz Obołończyk przyjmuje na Opolskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak zgadza sie przyjmuje na opolskiej, ale tylko we wtorki, i chyba do poznych godzin ale nie wiem, ja bylam okolo 18, ale ogolnie zdatrzaja sie tam obsuwy niezle u niego, bo on trzyma pacjenta ile trezba, efekt czasem posiedzisz tam z godzine albo lepiej - co ja akurat uwazam na plusa ze koles wszystko sprawdzi i wyslucha.

Pono w Akademi gdzies jeszcze i innych miejscach mozna go znalezc, ale nie szukalam, bo namiar na endomed mi pasowal. Ciezko jednakze tam trafic jak ktos nie jest z gda :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam swojego lekarza http://arcz.pl/od-kilku-lat-lecze-sie-u-endokrynologa/ dobry fachowiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

kolezanki z nerwica poszukiwane:) (670 odpowiedzi)

Może znajda się tu jakies kobietki które chorują na nerwice(rozne postacie).Ja niestety choruje...

Jakie tabletki na libido działają (33 odpowiedzi)

Witam, Swoje pytanie kieruję do kobiet, które miały okazje brać tabletki na libido. Mam 38 lat i...

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

do góry