Widok

Endokrynolog w Gdańsku

czy ktos moglby podac mi namiary na dobrego endokrynologa w Gdańsku/ew Sopocie ??? z góry dziekuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Klimaszewska jest znakomitym specjalistą. Przyjmuje blisko kolejki na Zaspie. Nie pamiętam dokładnego adresu, ale mam numer telefonu: 583 412 979. Trzeba się rejestrować z pewnym wyprzedzeniem bo ma zawsze dużo pacjentów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Klinika Invicta w Gdańsku - Medison ma dobrych specjalistów i można zapisać się na książeczkę zdrowia. M
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam tez endokrynologa z wrzeszcza, rog grunwaldzkiej/miszewskiego
kobieta pracuje rowniez w instytucie chorob tropikalnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam dr. Szczurowicz z wrzeszcza. 100 za wizyte i faszerowanie hormonami,
Polecam: centrum Endomed, np dr. Chełmińska centrum znajduje się koło kolejki skm Żabianka. za wizytę 60 zł, super specjaliści. leczę się 3 lata, więc zaufaj.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
szczurowicz to okropny człowiek
nie ma podejscia do ludzi jest chamska nie umie sie zachowac i wyzywa pacjentow.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

dr Szczurowicz

Polecam dobrego endokrynologa-doktor Szczurowicz.Zostałam do niej skierowana przez dermatologa który od razu po obejrzeniu mojej twarzy i usłyszeniu jak długo się leczę i ile różnch leków głównie antybiotyków zażywałam bez powodzenia powiedział że podejmuje się leczenia ale jeśli równocześnie będę leczona przez panią doktor.Po paru miesiącach z mojej twarzy zniknął trądzik,schudłam ponad 8 kilo!!!Teraz jestem inną KOBIETĄ!!!! Czuję się świetnie chce mi się żyćWiele podobnych nieszczęśniczek do niej skierowałam!!!-o ile wiem są bardzo zadowolone.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
ona napisał(a):

> szczurowicz to okropny człowiek
> nie ma podejscia do ludzi jest chamska nie umie sie zachowac i
> wyzywa pacjentow.

coz za niedorzeczność... jestem pacjentką pani dr Szczurowicz,ponadto znam ją na gruncie zawodowym. Jest osobą MIŁĄ, OTWARTĄ, ŻETELNĄ.
Lecząc się u niej (już 4 lata) czuję się jak nigdy dotąd. Wreszcie mam lekarza, który poświęca mi uwagę i potrafi odpowiedzieć na KAŻDE PYTANIE!
Chyba pomyliłaPani lekarzy - każdy może mieć gorszy dzień, ale ta osoba nikogo by nie wyzwała. Zresztą myślę, że Pani wypowiedź mówi sama za siebie.
dr SZCZUROWICZ - naprawdę polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
widze ze juz ktos polecil ci ta dr z Miszewskiego ja dodam ze nazywa sie dr Rzepiak moge powiedziec ze uratowala mi zycie opiekuje sie pacjetem jakby byl to ktos jej bardzo bliski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hi bylam juz u conajmniej 5 endokrynologów kazdy 50-100zl za wizyte i nic ciekawego gdybanie, przypuszczanie a moze tak a moze tak i tak na okrądło prosze mi polecic dobrego specjalieste
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem w szoku czytając opinie o dr szczurowicz jak byłam u niej to dokładnie wszystko mi powiedziała o moim stanie zdrowia nie zbywala mnie i widać że zna się na tym co robi. Moja koleżanka się u niej leczy i jest znaczna poprawa u niej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
monik8 napisał(a):
> Jestem w szoku czytając opinie o dr szczurowicz jak byłam u
> niej to dokładnie wszystko mi powiedziała o moim stanie zdrowia
> nie zbywala mnie i widać że zna się na tym co robi. Moja
> koleżanka się u niej leczy i jest znaczna poprawa u niej.

Jeżeli chodzi o dr Szczurowicz to jak najbardziej oradzam
odwiedziłam juz wielu lekarzy gin-endo i ta Pani dobitnie zapadła mi w pamiec i to niestety w złym tego słowa znaczeniu.
Wizyta trwa bardzo krótko a do tanich nie należy (100 zł- chodziłam prywatnie) Lekarka nie potrafi nic wytłumaczyć, przekazać informacji co ci dolega jak bedzie wygladac leczenie. Do miłych niestety też nie należy.
Bardzo szybko pozbywa się pacjenta przepisując mu górę leków i mnóstwo badań do zrobienia. Żałuje że nie zajrzałam na zadne forum i nie poczytałam o tej pani doktor (nie traciłabym czasu i pieniędzy).
Dostałam od niej mnóstwo tabletek do łykania. konsultowałam jej diagnoze a także przepisane leki z innymi lekarzami. Pozostała trójka lekarzy (niezależnych od siebie) kazała mi to jak najszybciej odstawic i nie była przekonana o jej diagnozie.
Moja watroba ma sie wiec dobrze :)
Oby takich lekarzy jak najmniej na tym świecie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rowniez jestem zaskoczona, ze tak wiele osob ma tak zle zdanie na temat pani dr,... lecze sie u niej juz od roku i widze znaczną poprawe. Osobiscie nie moge powiedziec o niej nic zlego.
Ostatnio, czekajac pod gabinetem, panie rowniez narzekaly ze jest niemila, ale przyznaly ze przychodzą do niej nadal bo jest DOBRA.

pozdr!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja lecze się od ponad roku u dr.Sz... i jestem zaskoczona krytyka chodząc po wielu ginekologach ona podeszła do mnie fachowo nie zbyla mojego problemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie odradzam dr Szczurowicz. wizyta trwa krótko, nie potrafi nic wytłumaczyć np ja zapytałam dlaczego uważa, że moja insulina jest za wysoka, choć według norm na kartce z laboratorium wszystko jest ok. Jak ją o to zapytałam to powiedziała, że jej wyliczenia są zbyt skomplikowane, żeby mi wytłumaczyć...
Poza tym popełniła kardynalny błąd - powiedziała, że mam brać luteinę od 16 dnia cyklu niezależnie czy owulacja jest czy jej nie ma, a wszyscy wiedzą, że luteina uniemożliwia owulację i jak tu się starać o maluszka według jej rad?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
dr. Anna Lewczuk!! Fantastyczny lekarz, specjalistka i wspaniały człowiek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tygrysek napisał(a):

> dr. Anna Lewczuk!! Fantastyczny lekarz, specjalistka i
> wspaniały człowiek.

Witam.Właśnie wybieram sie do INVICTy w Gdańsku.Czy ta dr jest az tak wspaniała jak piszesz.Staram się o dziecko z męzem. Ile kosztuje wizyta.Zapisałam sie do A.Szczurowicz- ale na tym forum przeczytałam , że nie jest dobra.Dzięki za odpowiedz.Pozdrawaim. Emilia z Gdyni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie odradzam dr Szczurowicz, wizyta trwa u niej 5 min, jest niedokładna, nic nie tłumaczy o chorobie i szybko zbywa jak ma sie jakies pytania, zapisuje tylko dużo leków bez zadnych wyjaśniej po co, Nigdy do niej juz nie pojde
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
kotek napisał(a):

> Zdecydowanie odradzam dr Szczurowicz, wizyta trwa u niej 5 min,
> jest niedokładna, nic nie tłumaczy o chorobie i szybko zbywa
> jak ma sie jakies pytania, zapisuje tylko dużo leków bez
> zadnych wyjaśniej po co, Nigdy do niej juz nie pojde
zdecydowanie tak , należy szerokim łukiem omijac tę panią, patrzy tylko w komputer i robi obliczenia, nie bada, przepisuje masę leków hormony, sterydy ,bo takie są jej przypuszczenia, a gdy w dokladniejszych badaniach okazuje się że to nieprawda leków nie odstawia , nie zwracając uwagi na skutki uboczne , jest po prostu niekompetentna i bardzo niemiła, prowadzila mnie ok. 10 m-cy i skończyło się na wizycie w szpitalu po doprowadzeniu do poważnych zaburzeń hormonalnych nie pozwalających na normalne funkcjonowanie organizmu ( stan przypominający menopauzę ) a ja mam naście lat, natychmiast odstawiono mi leki, a obecnie leczę się u dr Ratnickiej , u której wizyta trwa 45 min. a nie od 1 min do 5 i ją serdecznie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
Poszukuję dobrego ginekologa-endokrynologa. Czy ma ktoś namiary na dr Lewczuk? Nigdzie nie mogę znaleźć nr tel. ani m-ca, gdzie przyjmuje. Z góry dziękuję:)Będę wdxięczna za info na maila, gdyż na formu rzadko zaglądam;) ,moj adres: aliszm@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myszka napisał(a):

> Tygrysek napisał(a):
>
> > dr. Anna Lewczuk!! Fantastyczny lekarz, specjalistka i
> > wspaniały człowiek.
>
> Witam.Właśnie wybieram sie do INVICTy w Gdańsku.Czy ta dr jest
> az tak wspaniała jak piszesz.Staram się o dziecko z męzem. Ile
> kosztuje wizyta.Zapisałam sie do A.Szczurowicz- ale na tym
> forum przeczytałam , że nie jest dobra.Dzięki za
> odpowiedz.Pozdrawaim. Emilia z Gdyni


Jestem pacjentką doktor Szczurowicz w Invikcie może nie jest wylewna ale zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy które leki dlaczego zaleca i jeszcze zapisze na kartce sposób stosowania.Widać że jest kompetentna i wie co robi.Polecam-są efekty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wizyta u p. dr Szczurowicz kosztuje obecnie 150,- PLN
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
150 zl usg 80 zl nie polecam !!!!!!!!!!!!Doktor bardzo zimna nie mila ,zleca bardzo duzo drogich badania i kaze przychodzic co dwa tygodnie ..materjalostka ...omijac dlugim lukiem .NIE POLEAM !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wielu lekarzy nie dawało szans, ale tylko dr.Szczurowicz , jako jedyna dała mi nadzieję. Dzięki jej pomocy mam cudowną córeczkę. Polecam ją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszukuję jakiegoś kontaktu z doktor Anną Lewczuk i prosił bym bardzo o szybkie i pozytywne rozpatrzenie mojej prośby a jak to możliwe przesłać mi jakiś numer telefonu na mojego mejla wieslaw.klimek@wp.pl z góry dziękuję wiwiwikl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czeka mnie operacji wycięcia tarczycy z powodu guzków. Chcialabym skonsultować się z Panią dr Anną Lewczuk. Proszę o nr tel, lub adres
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Lewczuk przyjmuje w Medisonie na ostatnim piętrze w Gdańsku w Invikcie. Najlepiej podejść ,bo trudno jest się dodzwonić do rejestracji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie byłam bym taka pewna . Pacjent jej przeszkadza . Jest niegrzeczna i arogancka . Najgorzej wydane pieniądze .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
popieram opinie o dr szczurowicz to okropna kobieta beszczelna i wredna tylko kasa dla niej sie liczy ja za 5 min i skierowania na badania zapłaciłam 80zł i juz jej dziekuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam dr Dariusz Wydra, przyjmuje w Madisonie na przeciwko INVICTY. Super lekarz i cudowny czlowiek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie odradzam dr Szczurowicz.Jest niemiła i antypatyczna, przykład lekarza bez powołania.Wizyta trwająca 5 minut, a kosztująca niezłe pieniądze.Traktowanie pacjenta jako zło konieczne.Leczenie także nie daje rezultatów, dopiero po zmianie lekarza jest poprawa. Nie wiem dlaczego Invicta zatrudnia takie soby, chyba z braku lekarzy.Reasumując - szkoda zdrowia i "czasu" u dr Szczurowicz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
KrysiaR napisał(a):

> Zdecydowanie odradzam dr Szczurowicz.Jest niemiła i
> antypatyczna, przykład lekarza bez powołania.Wizyta trwająca 5
> minut, a kosztująca niezłe pieniądze.Traktowanie pacjenta jako
> zło konieczne.Leczenie także nie daje rezultatów, dopiero po
> zmianie lekarza jest poprawa. Nie wiem dlaczego Invicta
> zatrudnia takie soby, chyba z braku lekarzy.Reasumując - szkoda
> zdrowia i "czasu" u dr Szczurowicz.

Kobieto! Skoro jest tak zła to czemu zawsze tłum ludzi czeka na przyjęcie do niej? Dzięki niej mam 2- letnią cudowną córkę, choć inni nie dawali szans.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! We wrześniu 2007r. poprosiłam lekarza o badanie TSH wtedy dopiero okazało sie ze mam bardzo zły wynik i natychmiast powinnam się zgłosić do endokrynologa i tez tak zrobiłam. Trafiłam NIBY do najlepszej pani endokrynolog, oczywiście na samym początku trzeba było dużo cierpliwości aby do niej sie umówić,dzwoniąc do niej podaje mi numer do swojego męża i to z nim trzeba się umówić po czym następnie trzeba znów do niej oddzwonić. Kiedy w końcu udało mi sie dojść z tą panią do porozumienia, zapytałam czy jako prywatna endokrynolog ma w gabinecie USG, i czy są potrzebne do wizyty jakieś inne badania aby więcej dowiedzieć się na temat mojej choroby?? Pani stwierdza,że inne wyniki są niepotrzebne i na pewno mi pomoże, po czym rozłączyła się!!! Kiedy stawiłam się na danego dnia i o danej godzinie musiałam czekać ponad trzy godziny bo pani miała opóźnieni i nawet nie raczyła poinformować o tym. Gdy weszłam do gabinetu wspaniała pani doktor spojrzała na moją szyje i wynik TSH po czym stwierdziła,że mam tarczyce i dobrze,że do niej trafiłam. Przypisała mnóstwo lekarstw, z ogromną ilością tabletek dziennego dawkowania. Nic więcej nie potrafiła opowiedzieć o chorobie ani odpowiedzieć na żadne z moich pytań bo przyszłam kompletnie nie przygotowana (dzwoniąc wcześniej do niej pytałam czy potrzebne są jakieś inne wyniki). Wizyta kosztowała 70 zł. Po kilku dniach łykania dużej ilości leków nie mogłam wstać z łózka, czułam się okropnie, skontaktowałam się z panią endokrynolog ale usłyszałam,to musi tak być i te tabletki trzeba wsiąść do końca i nie ma teraz czasu bo jest zajęta! Ta endokrynolog to pani PIETRZAK która przyjmuje w Pucku i Sopocie. Kiedy poczułam się się w miarę lepiej udałam się tym razem do pana endokrynologa ze starym i nowym wynikiem TSH oraz dawkowaniem leków otrzymanych przez panią Pietrzak. Pan endokrynolog wypytał się jak i kiedy dowiedziałam się o tej tarczycy spojrzał na wyniki i zażywane leki po czym wyśmiał panią Pietrzak. Chwile popatrzył na mnie i odpowiedział; "pani nie są potrzebne żadne leki, proszę kupić witaminę B6 i tylko to łykać. Ewentualnie jakby coś się działo kupić Thyrosan i Propranolol"- skasował 60zł. Minęło parę dni i zaczęłam się dusić. Bałam się spać nocami, bałam zostawać sama w domu. Dopiero dzięki Kochanym Znajomym i znajomością trafiłam do Jednej z Najlepszych Klinik w Polsce we Wrocławiu. Tam zostałam prawidłowo leczona i przygotowana do zabiegu operacyjnego. Dnia 9.04.2008r. zostałam zoperowana, bardzo się cieszę i Dziękuję Panu PAWŁOWI DOMOSŁAWSKIEMU za podarowanie mi nowego ŻYCIA!!!!!!! To dzięki Niemu Żyję i mogę się cieszyć ze swoim 13-nasto miesięcznym synkiem!!!! Podaję Wam adres bo warto ratować Zycie u Specjalistów i Chirurgów którzy mają Złote Ręce i RATUJĄ!!!!!! KLINIKA CHIRURGII OGÓLNEJ, GASTROENTEROLOGICZNEJ I ENDOKRYNOLOGICZNEJ 50-369 Wrocław, ul. M. Curie-Skłodowskiej 66 tel. 71 784-21-62 71 784-21-61 Gdyby takie przypadki NIEKOMPETENTNYCH lekarzy którzy podają się za fachowców w swojej dziedzinie to do tej operacji pewnie by nie doszło!!! Uważajcie do kogo chodzicie i komu powierzacie swoje zdrowie !!!
Ja także Was proszę o pomoc i Pomóżcie mi znaleźć prawdziwego Specjalistę Endokrynologa w Trójmieście który umożliwi mi dalsze leczenie i nie zmarnuje mi mojego nowego życia tak jak to zrobili lekarze z przypadku którzy praktykują i bawią się życiem pacjentów czyli nas ludzi chorych i potrzebujących pomocy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
SZCZUROWICZ TO NAJGORSZY LEKARZ I CZŁOWIEK NA ŚWIECIE!!!!!o mało mnie nie zabiła!!!! przysięgam. to bardzo długa historia ale musze to napisać bo chce przestrzec wszystkie kobiety wybierające się do tej baby . w wielkim skrócie to wybadała mi palcami torbiel i leczyła ją lekami , torbieli nie było a leki zaczęły atakować mi zdrowe jajniki !!!!!!!! ta kobieta to dramat, powinni jej zabrać uprawnienia . Zastanawiam się czy nie podać jej do Najwyższej Izby Lekarskiej.tak tego nie zostawię , ta k**** nie powinna dotykać kobiet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
bylam pacjentka Pani dr Szczurowicz ok 3lata.niedawno zrezygnowalam z jej uslug.ogolnie bylam zadowolona z leczenia.wyniki mialam coraz lepsze.prawda jednak jest ze Pani doktor do najmilszych nie nalezy- jest opryskliwa, nic nie tlumaczy.Kilkakrotnie dopytywalam sie o moej schorzenie-na czym ono polega,dlaczego caly czas zmieniane sa lekarstwa-jednak odpowidzi byly zdawkowe.Rozumie ze mozna miec gorsze dnia ale nie nalezy byc niemilym dla pacjenta- szczegolnie jak sie placi 100zl za wizyte.Leczylam sie u Pani dr poniewaz bylam zadowolona z efektow -uwazalam nawet ze jej charakter mnei nie interesuje-wazne jest tylko to bym byla zdrowa.Pare dni temu zminialam lekarza na Pana dr Skweres.stwierdzilam, ze za te pieniadze niejeden tak samo dobry albo i lepszy lekarz bedzie mogl kontunuowac moje leczenie.Moze Pani Szcurowicz jest za bogata i nei potrezbuje pacjentow-dlatego jest taka niemila. Kiedys jak czytalm te wszystkei zle opnie to nie do konca im wierzylam.jednak teraz uwazam ze warto "przeskanowac" lekarza zanim powierzymy im swoje zdowie. Natomiast od Pana dr Skweres w ciagu jedenj wizty dowiedzialam sie wiecej o swojej chorobie niz przez 3 lata od Pani dr Szczurowicz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety ja tez nie mam najlepszego zdania o dr. szczurowicz. Jej diagnozy sa wzięte z księżyca. U mnie stwierdziła brak owulacji co doprowadziło do niespodzianki w postaci ciąży - generalnie ok cieszymy sie z dzidzi ale fakt faktem, że nie planowaliśmy. późnbiej juz w ciązy "pani doktor" ciągle straszyła mnie przedwczesnym porodem usilnie namawiając mnie na pessar (koszt zakupu przy jej pośrednictwie 600 zł. i koszt założenia u niej w gabinecia 200 zł.). skonsultowałam to z innymi lekarzami, którzy popukali się w głowę twierdząc, że raczej przenoszę ciążę niż wcześniej urodzę. ich diagnozy się potwierdziły. ciążę donosiłam bez problemu (na pessar się nie zgodziłam), urodziłam bez problemu a panią doktor odstawiłam. Nie polecam. moje koleżanki tez zrezygnowały z jej usług. Droga, niekompetentna, szukająca na oślep i faszerująca lekami. A te osoby, które ją chwalą najprawdopodobniej nie miały faktycznych problemów (tak jak ja).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam !poszukuje pilnie namiaru na prywatny gabinet dr Lewczuk , byłabym wdzięczna za pomoc mój adres reginna1@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się w 100%!!!!!!!
zdecydowanie odradzam dr Szczurowicz!!!

straciłam kasę , kupę nerwów i rok czasu....Potwierdzam wcześniejsze opinie, że jest nastawiona na kasę tylko i wyłącznie. Nawet nie oglądała zleconych przez nią drogich badań... Nie wpisywała wszystkiego do systemu (leczyłam się u niej w Invicta Gdańsk). Dodam jeszcze, że była niemiła a gdy zadawałam pytania to nerwowo odp. Musiałam ją poprawiać jakie dawki leków ostatnim razem mi zlecała bo myliła się i nie czytała historii choroby. Dlatego odradzam!!! Chyba, że ktoś chce się sam przekonać...stracić kupę kasy i nerwów....Jest po prostu dobrze zareklamowana i tyle.....!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr hab. Krzysztof Sworczak

przyjmuje w AM, normalnie sie do niego pewnie nie mozna dostac, ale mozna prywatnie sprobowac ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
polecam pania Ewe Gross-Tyrkin!

nie znam lekarza z wiekszym powolaniem niz ona ;) rzetelna, sumienna i kocha to co robi.

http://www.non-nocere.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie do tragedii doprowadzil dr.Kazmirowicz.mowil ze nie trzeba robic zanych badan, i ze wszystko jest ok,chociaz czulam sie caly czas zle.po roku poszlam prywatnie sama zrobic usg.za pozno wyszlo ze jest b.nieciekawy wynik.niedlugo czeka mnie operacja i branie lekow do konca zycia.mowie wam ten facet to porazka,nie moge cofnac czasu,ale moge was przed tym imbecylem ostrzec,nawet obecna pani dr u ktorej sie lecze,jak sie dowiedziala ze przy moich objawach twierdzil ze nie ma potrzeby robic ŻADNYCH badan to sie za glowe zlapala
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja mam znowu odmienne zdanie o doktorze Kazmirowiczu, moja mama guzy tarczycy , lewy płat wycięty, prawego zostały szczątki. Grozili jej sterydami, a jednak ten doktor tak dobrał hormony, że dziś czuje się super. Ja 7 lat temu wrak człowieka- 176 cm- 42 kg, podłuzna prawie sina twarz. Po leczeniu 10 kilo do przodu i wygląd człowieka. Od 7 lat pod kontrolą dobre wyniki, ateraz pod szczególną bo w ciąży.
Ja nie mam mu nic do zarzucenia , mogę tylko gorąco polecić.
U mnie dokładnie wypytuje się co się dzieje i co miesiąc melduje się teraz z kompletem badań.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja zapraszam na tą stronę aby poznać według mnie najlepszego endokrynologa naprawde z super podejściem i precyzją.
www.poradnia-endokrynologiczna.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A do kładnie pod ten adres
http://www.trojmiasto.pl/dr-hab-Dominik-Rachon-specjalista-chorob-wewnetrznych-o31610.html#wyniki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
hopppp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
-dr Mizan - Gross . Gd- Wrzeszcz ul Chrobrego , wizyta 100 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
100%PROFESJONALIZMU
http://www.trojmiasto.pl/dr-hab-Dominik-Rachon-specjalista-chorob-wewnetrznych-o31610.html#wyniki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy doktor Rachoń zajmuje sie hiperprolaktynemią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do endoktynologa dr Sworczaka, to od swojego lekarza dostałem namiar właśnie na niego, jako na dobrego fachowca.
www.krzysztof-kledzik.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego, co wiem, to prof.Sworczak od dawna nie przyjmuje nowych pacjentów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Absolutnie!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć Endokrynolog w Gdańsku jest na Grunwaldzkiej przychodni specjalistycznej we Wrzeszczu - lek medycyny Elżbieta Tkaczyk co prawda płatna 100zł ale rewelacja przyjmuje w czwartki od 15 do 16.30/17.00 podaje telefo do rejestracji:58 3414215 lub 58 3446048; ja chodze do niej już 2 lata pomogła mi i mojej przyjaciółce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już gdzieś tu pisałam, że ja jestem zadowolona z pani Senderowicz. Nie czekałam długo na pierwszą wizytę, już teraz nie pamiętam, bo to było 8 miesięcy temu. Przyjmuje na Skłodowskiej-Curie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam, w "dzisiejszych czsach" :) jakieś nowe polecenia?? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie - hop hop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam temat, polecicie endokrynologa w Gdańsku/Trójmieście? Mam Hashimoto i szukam kogoś dobrego, prywatnie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Gronowski Invicta Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

zegarki (10 odpowiedzi)

Hej :) chciałabym kupić zegarek męski. Wiem że podobają się typu g-shock. Tylko ceny porażające...

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

Gdzie wynajem busa ? (4 odpowiedzi)

Polecicie jakąś firmę na wynajem busa ? Planujemy pojechać większą grupą do Zakopanego na kilka...

do góry