Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alojzy - ocena nowy temat Cieszę się, że firma pomaga w uzyskaniu dotacji i szkoli z obsługi sprzętu.
~Alojzy
-

ostatnia odp. 2 godziny temu

dodano: 26 kwietnia 2024

Antoni - ocena nowy temat Nie byłem przekonany do fotowoltaiki, ale instalacja od dwóch lat bardzo...
~Antoni
-

ostatnia odp. 3 godziny temu

dodano: 26 kwietnia 2024

Wika - ocena nowy temat Pompa ciepla okazała się świetnym rozwiązaniem. Ogrzewa dom wydajniej i...
~Wika
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 25 kwietnia 2024

Janina Gęś - ocena nowy temat Spotkanie z przedstawicielem handlowym firmy EPG było dla mnie niezwykle...
~Janina Gęś
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 25 kwietnia 2024

Marcin Jesiołek - ocena nowy temat Chciałbym podzielić się moim entuzjastycznym doświadczeniem z firmą EPG,...
~Marcin Jesiołek
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 25 kwietnia 2024

Mariusz - ocena nowy temat Jestem bardzo zadowolony z paneli fotowoltaicznych, które zakupiłem. Dzięki...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 25 kwietnia 2024

Lucynka - ocena nowy temat Profesjonalna i szybka obsługa klienta.
~Lucynka
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 25 kwietnia 2024

Jacek - ocena nowy temat Wszystko ok, nie mam zastrzeżeń.
~Jacek
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 25 kwietnia 2024

Marian - ocena nowy temat Jestem zadowolona z montażu pompy ciepła. Wszystko poszło sprawnie i...
~Marian
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 25 kwietnia 2024

Megi - ocena nowy temat Po instalacji systemów fotowoltaicznych wartość naszego domu wzrosła. Jest to...
~Megi
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 24 kwietnia 2024

Bogdan - ocena nowy temat Wybór firmy epg do instalacji pompy ciepła był oparty na poleceniach od...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 24 kwietnia 2024

Małgorzata - ocena Firmy nie polecam. Od samego początku ściemnianie (koszt prądu, dotacja), aby...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 lutego 2024

Maciej - ocena Co mnie najbardziej pozytywnie zaskoczyło to sprawny montaż. Pompę...
~Maciej
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 lutego 2024

Aneta - ocena Pompa ciepła zamontowana niecałe 2 lata temu, działa bez żadnej awarii....
~Aneta
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 19 stycznia 2024

Marcin Krupowies - ocena Zgadzam się w 100% z poprzednimi opiniami odnośnie poziomu DNA przy...
~Marcin Krupowies
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 19 stycznia 2024

Michał - ocena Nad pompą ciepła zastanawialiśmy się od dobrych kilku miesięcy ze względu na...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 11 października 2023

Alicja - ocena Planowaliśmy w domu mieć tylko Fotowoltaikę ale dzięki wsparciu firmy...
~Alicja
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 9 października 2023

Monika Z. - ocena Wspaniala obsługa Pana z działu handlowego. Ekipa montująca dokładna i...
~Monika Z.
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 9 października 2023

Jonna - ocena Z firmą EPG realizujemy już drugą inwestycje. Na początku była to...
~Jonna
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 9 października 2023

Valdi - opinia Kompletna porażka, do momentu podpisanie umowy jest super, ale to chyba sie...
~Valdi
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 8 sierpnia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry