Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karina - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałyśmy o nauce w tej szkole językowej....
~Karina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 marca 2022

Janina - opinia wątek zamknięty Szkoła językowa perfekcyjna pod każdym względem. Dzięki metodzie Callana...
~Janina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

Magdalena - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra atmosfera sprzyjająca nauce, godziny dopasowywane do zajętości...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 stycznia 2022

Patrycja - opinia wątek zamknięty Uwielbiam zajęcia prowadzone w tej szkole. Zupełnie inaczej niż w podstawówce...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 grudnia 2021

Aurelia - opinia wątek zamknięty Jak najbardziej polecam wszystkim. W dość szybkim tempie nauczyłam się języka...
~Aurelia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 listopada 2021

Lidia - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła językowa w jakiej miałam okazję się uczyć. Bardzo skuteczne...
~Lidia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 października 2021

Polecam wątek zamknięty Zapisałam się do tej szkoly na kurs jezykowy. Zaplanowali tak mój terminarz...
~Honorata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 stycznia 2014

Polecam wątek zamknięty Wspaniała szkoła jestem bardzo zadowolona z poprawy mojego angielskiego od...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 grudnia 2013

polecam wątek zamknięty Moja firma podpisała kontrakt z firmą w Anglii, postanowiłem wysłać część...
~Jacek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 grudnia 2013

Polecam wątek zamknięty Znakomita szkoła, uczą w niej najlepsi lektorzy w regionie, doświadczeni i...
~Danuta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 listopada 2013

Polecam wątek zamknięty Jestem zadowolona z postępów jakie poczyniłam udając się na kurs do English...
~Jola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 listopada 2013

Polecam wątek zamknięty Wybór tej szkoły o gwarancja sukcesu. Skuteczna nauka języka angielskiego....
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry