Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
T 60+ - opinia W mojej okolicy (Karwiny, Mały Kack) to najlepszy sklep i serwis. Polecam...
~T 60+
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 2 lipca 2023

MB - opinia Widać, że chłopaki pasjonują się rowerami. Ja kupiłem tam rower i jestem mega...
~MB
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 2 lipca 2023

MW - opinia 8 maja 2023 wizyta w sklepie rowerowym Epicentrum w Gdyni . Profesjonalizm ,...
~MW
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 8 maja 2023

Maqr - opinia Bardzo fachowe doradztwo i późniejsza obsługa.
~Maqr
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 7 maja 2023

jdheyejjs - opinia miejsce z bardzo słaba energia. wydaje się ze woda sodowa zrobiła swoje....
~jdheyejjs
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 29 kwietnia 2023

OLO Gdynia - opinia Epicentrum tworzy Ekipa ktora zjadla zeby na jednosladach.
~OLO Gdynia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 kwietnia 2023

PJ - opinia wątek zamknięty Zawsze pomogą profesjonalnie polecam
~PJ
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 lipca 2021

Epicentrum Gdy. Karwiny wątek zamknięty W Epicentrum zakupilem wlasnie drugi rower. I jestem bardzo zadowolony z...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 listopada 2016

brak kompetencji wątek zamknięty byłem przed chwilą w tym sklepie szukając osi do tylniego koła, niestety...
~siero19
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lipca 2012

Serwis rowerowy wątek zamknięty Ostatnio oddałam swój wiekowy (blisko 20 letni) rower do serwisu Epicentrum w...
~Daga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 września 2016

stas wątek zamknięty Bardzo dobry, sprawny serwis i co najważniejsze doświadczony. Potrafią...
~stas
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 maja 2016

Serwis wątek zamknięty Dziś odebrałem swoje V10 z serwisu i musze przyznać że chłopaki wiedzą co...
~Qźmin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2013

Bardzo dobry sklep rowerowy i nie tylko :) wątek zamknięty Kożystałem zimą z porad sprzedających odnośnie nart , teraz latem zakupiłem 2...
~zonk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 maja 2013

POLECAM! wątek zamknięty bardzo profesjonalne podejście do obsługi klienta. Doradzanie, a nie...
~Olga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 maja 2013

Gorąco polecam ! wątek zamknięty Jako że nie jestem maniakiem sprzętowym a rower mam raczej ze średniej półki...
~Marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2012

Wiosenne przygotowanie roweru wątek zamknięty Przywiozłem rower w stanie zdezelowanym w czwartek, a już we wtorek...
~Karol raczkowski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

Super! wątek zamknięty Pozdrawiam Michała i Bartka, chłopaki podchodzą do tematu bardzo...
~DonGooooralesko
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

Mój nowy ulubiony sklep i serwis wątek zamknięty Po latach korzystania z usług i zaopatrywania się w innym sklepie rowerowym...
~trybol
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 maja 2011

pozytywne miejsce wątek zamknięty Wpadłem tam niedawno na wymianę amortyzatora. Wszystko zostało zrobione...
~fat rider
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 maja 2011

ScY - opinia wątek zamknięty nareszcie sklep rowerowy z klimatem rowerowym w gdyni!! obsluga pomocna w...
~ScY
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry