Widok

Epidemia covid19 to międzynarodowe oszustwo

Ludzie, otwórzcie oczy. W internecie sporo jest na ten temat materiałów. To spisek wielu wpływowych organizacji, aby pod pozorem epidemii wprowadzić inwigilację, nowe szczepionki i przejąć majątki zbankrutowanych firm. Sam wirus to też ściema. W Chinach do zrobienia testów nie użyto żadnego wirusa, a sam test prawdopodobnie nie widzi tego co powinien, ponieważ do tej pory nie ma testu wzorcowego. Poczytajcie na temat tego co dzieje się w USA i co działo we Włoszech i Hiszpanii. Tego nie znajdziecie w głównych mediach, ponieważ boją się one utracić swoje licencje lub są już kupione (patrz TVP i TVN).
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 10

Kopiuję własny tekst z innego wątku.
A ja niedawno czytałam o testach na covid19,że ponoć wykrywa on również inne choroby.Np.jesli ktoś nie ma covid19,a inną chorobę, którą wykrywa test to wynik również wyjdzie pozytywnie.Poza tym znajomy podesłał mi link z dokumentem pt."Procedura postępowania w stosunku do osoby podejrzanej o covid19 lub z potwierdzonym jej rozpoznaniem."Straszne!
I jeszcze agendę WHO do 2030 roku,w której jasno jest napisane,że szczepić trzeba wszystkich bezwzględnie.To są dokumenty z pieczątkami i podpisami więc ktoś naprawdę trzyma na tym swoją łapę.Nie trudno to wszystko znaleźć w Internecie.
Wolałabym,żeby to były tylko teorie spiskowe.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Owieczki, tutaj macie wideo które może coś wam powie co jest grane (na przykładzie Francji). https://www.youtube.com/watch?v=JM-meGZv-wQ
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

no
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te wypowiedzi psełdo fachowców są tyle warte co:
Czy Ewa zdradziła Adama ?
Tego nikt nie wie.
Ale uczeni twierdzą że człowiek pochodzi od małpy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pod tym linkiem znajdziecie jedną z medycznych hipotez co się wydarzyło. Zapraszam do oglądania. Prezentacja przetłumaczona już na polski: https://www.youtube.com/watch?v=XQOro5aB3Jo&feature=share&fbclid=IwAR1ddTAOrlwNh-YfQ2lDtyeiTqSlg5P_2MxUmMRNod-3vz8YIVKeY9_Ek_k. Naszym krajem rządzą kryminaliści.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

najlepsza jest metoda z Tajwanu, wiem, że to też Chińczycy, ale nie w nacji rzecz. chodzi o to, że zaraz po przebudzeniu masz wstrzymac oddech na 10 sekund, jak nie kaszlniesz, toś zdrowy byk. osoby które tak sprawdzają, zostały przebadane również "światowym" testem przez wymaz i drugim przez igłę. niestety wyszło tak jak Chińczykom z Tajwanu. kto nie kaszlał ten jest zdrowy. te co kaszlały miały w większości zapalenie płuc/oskrzeli/jarali szlugi, garstka kaszlących miała wirusa z Wuhan
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jasne , że oszustwo i to dobrze zaplanowane; zobaczcie ten film , długi ale warto
https://www.facebook.com/555801891262300/posts/1540086956167117/
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Protest 1 maja 12.00 zielona brama Gdansk
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To był fake news z tym "testem"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niezbicie dowodzi to moim założeniom opublikowanym w magazynie "Inny Świat", w dniu 6 marca 2018 roku.
We wspomnianym artykule prezentowałem szereg zagrożeń wynikających z planowaną w tym czasie ekspansją sieci. Na podstawie wykonanej pracy badawczej ukłułem termin "broń psychotroniczna". Przeprowadzona przez mnie praca badawcza, przez niektórych szanowanych publicystów okrzyknięta jednym z najistotniejszych naukowych śledztw XXI wieku, ciesząca się ogromnym uznaniem w gronie naukowym była również wymienia wśród pretendentów do nagrody Nobla.
Postulaty zamieszczone w mojej pracy dyskredytowane przez międzynarodowe lobby, wywołały ogromne zamieszanie na arenie międzynarodowej. Obawa przed ujawnieniem prawdy i istoty działań Światowych Rządów szerokiej publiczności skutkowały szykanami, zastraszaniem, oraz wymuszeniem poddania się do dymisji z obejmowanego przeze mnie stanowiska, na jednym z renomowanych uniwersytetów- WSRH.
Moje naukowe dziedzictwo, ogromna praca zostały skazane na cenzurę. Umieszczono mnie w zamkniętym ośrodku, gdzie poddawano mnie licznym eksperymentom mającym na celu zmuszenie mnie do zrezygnowania z szerzenia odkrytej przeze mnie prawdy. Objęty dozorem, inwigilowany, niezdolny do walki utworzyłem międzynarodową organizację którą nazwaną wiązką (z ang. bundle), nasza grupa działa już 34 krajach świata. Podjęliśmy partyzancką walkę o prawdę. Prawdę i wolność, na którą zasługujemy.
Broń psychotroniczna. Służby mordują- rząd milczy.
Działajmy! Jednoczmy się! Jesteśmy ostatnim bastionem Prawdy w tej zdeprawowanym moralnie, kapitalistycznym, globalnym kłamstiwe!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Koronawirus

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

do góry