Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jarosław - opinia Nasza współpraca z Estatic przyniosła efekt w postaci transakcji zakończonej...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 czerwca 2022

Jacek Kapsiewicz - opinia Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Rzeczowo, merytorycznie. Transakcja...
~Jacek Kapsiewicz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 czerwca 2022

Grzegorz - opinia Korzystałem z usług Estatic przy sprzedaży mojej działki budowlanej w Gdyni....
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 maja 2022

Malwina - opinia Świetna, profesjonalna obsługa, Pani Marta bardzo rzeczowa, kompetentna i...
~Malwina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 maja 2022

Daria Boroch-Ilińska - opinia Bardzo sprawnie, szybko, profesjonalnie. Polecam współpracę z Estatic...
~Daria Boroch-Ilińska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 maja 2022

Agnieszka L - opinia Jestem zadowolona ze współpracy z Estatic nieruchomości. Zaangażowanie i...
~Agnieszka L
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2022

AP - opinia wątek zamknięty Współpraca z Panią Adą Nadolską, prezentującą agencję nieruchomości Estatic...
~AP
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2022

Anna A. - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam te biuro. Najwyższy profesjonalizm, zaangażowanie i pomoc...
~Anna A.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 marca 2022

Katarzyna Korzec - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam współpracę z Panem Dominikiem Dramowiczem. Na każdym...
~Katarzyna Korzec
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 grudnia 2021

Patrycja R - opinia wątek zamknięty Serdecznie Polecam współprace z tą Agencją Nieruchomości. Szczególnie mogę...
~Patrycja R
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 grudnia 2021

Ola - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z biurem estatic nieruchomości a...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 grudnia 2021

Alicja - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam każdemu! Zaangażowanie, prędkość działania -...
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 listopada 2021

Oskar - opinia wątek zamknięty Pani Ada świetnie poprowadziła transakcje sprzedaży mieszkania. Fachowo...
~Oskar
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 listopada 2021

Asia - opinia wątek zamknięty współpraca z Panem Adrianem na najwyższym poziomie. Działa szybko, skutecznie...
~Asia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 listopada 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Pan Adrian Smaglinski, który był naszym pośrednikiem podczas sprzedaży domu...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 października 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu Pani Darii. Sprzedałysmy moją...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 października 2021

Ewa J. - opinia wątek zamknięty Pani Dominika bardzo profesjonalna, zaangażowana, serdeczna i życzliwa,...
~Ewa J.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 września 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję Panu Adrianowi za profesjonalizm i pomoc w szybkiej...
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 września 2021

Rafał. - opinia wątek zamknięty Mieszkanie sprzedane w cenie lepszej niż zakładałem. Dziękuję i pozdrawiam...
~Rafał.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 września 2021

DT - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam ! Transakcja sprzedaży mieszkania dopięta na ostatni...
~DT
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 lipca 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry