Estée Med

Medycyna estetyczna Salony kosmetyczne

Sopot, Fryderyka Chopina 34/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa D. - ocena nowy temat Byłam 3 razy. Miejsce przyjazne, Pani doktor profesjonalna . A co...
~Ewa D.
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 marca 2024

Patrycja - ocena Miejsce godne polecenia. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wszystko...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 22 września 2023

Krystyna - opinia Bardzo profesjonalne i przyjazne miejsce
~Krystyna
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 2 sierpnia 2023

Justyna - opinia Moje pierwsze zetknięcie z medycyną estetyczną przebiegło o niebo lepiej niż...
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 listopada 2022

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Wspaniała , profesjonalna pani doktor . Delikatna , słucha dokładnie co...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 września 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty To miejsce to moje wakacyjne odkrycie . Bardzo dobra i kompetentna obsługa ,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 sierpnia 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Miła, sympatyczna i co najważniejsze fachowa obsługa. Pani Doktor ładnie...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 listopada 2019

Monika - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne i przyjazne miejsce .Byłam kilka razy i jestem dużo...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 listopada 2019

Weronika - opinia wątek zamknięty Najlepszy gabinet w Trójmieście, polecam serdecznie, profesjonalne zabiegi w...
~Weronika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 listopada 2019

świetne miejsce wątek zamknięty świetne miejsce - spokój i profesjonalizm
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lutego 2019

Zdecydowanie poleccam wątek zamknięty Szczerze polecam, gabinet godny zaufania pod każdym względem.
~Małgosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 stycznia 2017

Wspaniale wątek zamknięty Jestem po zabiegu powiekszania ust oraz botoksu w okolicy czoła i oczu. Efekt...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 listopada 2016

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Serdecznie polecam Gabinet Estèe Med. Profesjonalizm i doświadczenie!...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 listopada 2016

Super Miejsce wątek zamknięty W trakcie letniego pobytu w Sopocie byłam kilkukrotnie w Esteemed i jestem...
~Marta ze Stutgartu
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 listopada 2016

Miejsce godne zaufania wątek zamknięty Byłam w kilku klinikach medycyny estetycznej w Trójmieście i Warszawie więc...
~Weronika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

POLECAM wątek zamknięty Wybierając ów gabinet przyznam, że sugerowałam się opiniami napisanymi przez...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 czerwca 2014

Gabinet przyjazny i owysokich kompetencjach wątek zamknięty Jestem mężczyzną i wczesniej nie chadzałem w takie 'damskie miejsca'....
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2015

miejsce warte odwiedzenia wątek zamknięty Byłam w gabinecie Esteemed za radą koleżanki . Na początku byłam nieco...
~Marta Gdynia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 września 2013

Na pewno tu wrócę wątek zamknięty Korzystając z urlopu w trójmieście byłam w Esteemedzie 3 krotnie , ale na...
~Anita
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2013

polecam!!! wątek zamknięty Spokoj,fachowosc,bardzo mila atmosfera.Przebieg zabiegow i ich efekty...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry