Euro Pomoc drogowa Gdańsk 24h

Pomoc drogowa

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 197

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dmytro - ocena nowy temat Trzeba była pomoc drogowa z samochódem hammer h3... Wszystko poszło sprawnie...
~dmytro
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 13 kwietnia 2024

karolina - opinia Szybko, fachowo, i niedrogo, żadnych zastrzeżeń. Zapisaliśmy sobie na...
~karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 marca 2023

Magdalena - opinia Dzwoniłam do kilku firm zajmujących się pomocą drogową. Euro wyceniła usługę...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 marca 2023

Zafira - sznaucer - opinia Przyjechaliśmy z Poznania do Gdańska na wystawę psów rasowych, mieliśmy w...
~Zafira - sznaucer
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 stycznia 2023

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Z usługi skorzystałam w lutym. Bardzo sprawny dojazd, profesjonalna obsługa...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 czerwca 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Polecam ;) profesjonalna pomoc ... Pan pomogł mi wejść do samochodu ponieważ...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 lutego 2020

Pomoc drogowa wątek zamknięty Szybki czas przyjazdu na miejsce, mila obsluga i bezpieczny dowoz
~Damian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lutego 2019

Polecam, tanio i solidnie wątek zamknięty Bardzo fachowa pomoc drogowa, na pewno skorzystam z usług tej Lawety.
~Beatrycze
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 stycznia 2019

Perfekcyjna pomoc drogowa wątek zamknięty Szanowni Państwo, korzystając z usług Firmy Euro-Laweta pomoc drogowa...
~Aneta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Tanio, sprawnie i solidnie.
~Barbara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Super pomoc drogowa wątek zamknięty Szybka i pomocna obsługa, samochód został naprawiony w nocy na obwodnicy bez...
~Marcin Luksemburg
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry