Euro-Rentcar

Wypożyczalnie samochodów

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 205

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomasz - ocena Jestem bardzo zadowolony po skorzystaniu z usług wynajmu w tej wypożyczalni!...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 25 października 2023

Artur - opinia Po długiej, męczącej podróży i długim oczekiwaniu przed lotniskiem dostajemy...
~Artur
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 maja 2022

jakub - opinia wątek zamknięty wszystko super, fajne czyste autko. polecam
~jakub
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 czerwca 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Fachowa i konkretna obsługa, auto które mi polecono Toyota C-HR było czyste i...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 maja 2020

nie miła obsługa! nie polecam! szkoda nerwów! wątek zamknięty Tuż przed samą wigilią (24.12.2018) po przylocie do PL auto zostaje mi...
~Kamil
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 grudnia 2018

SUPER! wątek zamknięty Polecam wszystkim wypożyczalnię. Panowie z niej znają się na robocie. Wiedzą...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 lipca 2019

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Wypożyczyłam samochód przy lotnisku późnym wieczorem, znajdują się na...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 maja 2019

Polecam!!! wątek zamknięty Szybka i bardzo miła, uśmiechnięta obsługa. Auta sprawne i zadbane. Wszystko...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 listopada 2018

Można polecić firmę wątek zamknięty Wynająłem toyote yaris za 49zł doba. Auta czyste, miła obsługa, polecam
~Kamil
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 września 2018

I recommend! wątek zamknięty Good and honest attitude. Great service! Affordable prices. In the next trip...
~Anton
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 lipca 2018

Zdecydowanie polecam !!! wątek zamknięty Wypozyczalnia godna polecenia! Szybka i sprawna obsluga, dobry kontakt,...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 maja 2018

Polecam wątek zamknięty korzystałam z oferty tej wypożyczalni i jestem bardzo zadowolona, samochody...
~Natalia Różańska
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

Godna polecenia wypożyczalnia w Gdańsku wątek zamknięty Wynajęłam samochód zastępczy z tej wypożyczalni i jestem bardzo zadowolona....
~Olga
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry