Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Leszek - opinia Zdecydowanie polecam. 1 laptop - zalany, w innych serwisach nienaprawialny -...
~Leszek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 marca 2023

polecam wątek zamknięty Profesjonalny serwis dla firm. polecam
~sekretariat
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 marca 2019

naprawa 2 laptopów wątek zamknięty Z tak fachowym serwisem dawno się nie spotkałam. Przyniosłam laptopa z...
~Joanna Wolańska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2018

polecam wszystkim wątek zamknięty Bardzo dobry serwis. Mój laptop znów działa jak nowy. Trafne zdiagnozowanie...
~Anita
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 lipca 2018

opinia wątek zamknięty Bardzo kompetentny personel , kompleksowa i perfekcyjna obsługa ,...
~Iwona Chilewska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2018

konkretna pomoc wątek zamknięty Współpracujemy z nimi od lat.Szybko reagują na problem zarówno ze sprzętem...
~Gosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Naprawa bez problemów, szybko i profesjonalnie
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2018

solidna firma komputerowa wątek zamknięty Korzystam z usług od ponad 20 lat. Jeśli klient/klientka nie wymaga ekspresu...
~Beata W.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lipca 2018

Szczerze polecam wątek zamknięty Naprawdę szczerze polecam. Miałem problem ze służbowym laptopem,...
~Zygmunt
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lipca 2018

Naprawa Laptopa wątek zamknięty Szybka diagnoza i naprawa poprzez wymianę układu graficznego. Na drugi dzień...
~max
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 czerwca 2018

Szybki serwis z doświadczeniem wątek zamknięty Szybki serwis z ogromnym doświadczeniem. Zaniosłem laptopa z usterką rano ,...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 czerwca 2018

Szybko, tanio i solidnie, polecam, wątek zamknięty Z usług korzystam już. od kilku lat - czytając negatywne opinie na tej...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lutego 2017

Beznadzieja wątek zamknięty Przez tydzien facet kombinował i nie potrafił zdoagnozować prostej awarii ....
~Kuba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

Nie polecam wątek zamknięty Panowie w serwisie zwodzili mnie przez 3 tygodnie, póki nie zdecydowałam się...
~Sandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 listopada 2016

wnętrzności mojego laptopa wątek zamknięty Panowie z Euro School są niezwykle kompetentni i szalenie mili! w czasie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

To ma być serwis? wątek zamknięty Juz sam wygląd serwisu pozostawia wiele do życzenia. Gdyby nie to, ze miejsce...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

Rzetelnie i uczciwie wątek zamknięty Zasłużona MEGA pochwala dla tej firmy. Korzystałem już 3 krotnie i zawsze...
~twini
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 stycznia 2015

Naprawa laptopa wątek zamknięty Uczciwa, solidna i niedroga naprawa. Jasne reguły rozliczenia. Malo kto...
~Tomasz Sawicki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

Super serwis! wątek zamknięty Oddałam laptopa i następnego dnia był już gotowy! Polecam, byłam zaskoczona...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2014

Gorąco polecam wątek zamknięty Korzystam z usług serwisu Euro-School od 1996 roku! Zawsze byłem zadowolony...
~Wojciech Mieszkowski
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

25

wątków

do góry