EURO STYL

Deweloperzy

Gdańsk, Leszczynowa 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bartosz - ocena Bardzo dobry deweloper - szeroka oferta, świetna obsługa, super jakość...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 lutego 2024

A.G. - opinia wątek zamknięty Jedne z najładniejszych osiedli jakie miałam możliwość oglądać. Dużo zieleni,...
~A.G.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 marca 2022

Marek - opinia wątek zamknięty Trzeba uważać na tego dewelopera, narzucają kupującym mieszkania , zarządcę...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 stycznia 2022

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry deweloper. Ciekawa oferta mieszkaniowa, wysoka jakość i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2021

LJ - opinia wątek zamknięty nierozpatrzone reklamacje, hale śmietankowe niezgodne z prawem, bezczelne...
~LJ
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2020

BP - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry deweloper, polecam
~BP
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2020

Klient - opinia wątek zamknięty Ogółem jestem zadowolona, przede wszystkim wielki plus za to, że nie...
~Klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 lutego 2020

impuls etap 2 wątek zamknięty Miła obsługa, przy dobrej jakosci cen. Problemy zaczynają się po odbiorze...
~Zawiedziony
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 października 2019

dział reklamacji wątek zamknięty Euro Styl i sam w sobie oraz jego pracownicy prezentują się bardzo dobrze do...
~Mieszkaniec Osiedla Futura Park
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 listopada 2018

Osiedle futura park wątek zamknięty Obsługa jest w porządku do momentu zakupu. Później pojawia się problem - na...
~Adam
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 listopada 2018

Dobra jakość! wątek zamknięty Miła, rzeczowa obsługa. Doceniam też terminowość Euro Styl i wysoką jakość,...
~Krystyna K.
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 maja 2018

Eurostyl - mieszkanie - MEZZO wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa w biurze sprzedaży w Gdańsku. Otrzymałem...
~Wojtek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 maja 2018

Osiedle AMARENO w Gdyni zbudowane przez ES wątek zamknięty Odbiór mieszkania 13 kwietnia 2015 i: - mamy bramę osiedlową, którą w kółko...
~jo
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

SZCZERZE ODRADZAM wątek zamknięty Z góry odradzam współpracę z tym deweloperem. Obsługa klienta - w zasadzie...
~GR
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2018

IDEA - jestem na TAK wątek zamknięty Długo zastanawiałem się nad wyborem mieszania. Szukałem czegoś "innego" i...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 maja 2018

mieszkanie wątek zamknięty Polecam. Dodatkowo bardzo dobra lokalizacja.
~Gosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2018

dobra jakość :) wątek zamknięty Zakupiliśmy z żoną mieszkanie we wrześniu 2016 roku, jakość wykonania termin...
~Przemek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2018

Nowy Horyzont wątek zamknięty Witam mieszkam na osiedlu Nowy Horyzont od 7 lat, praktycznie od samego...
~MAT
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 września 2016

Michał - opinia wątek zamknięty Inwestycja w zaledwie kilku procentach odbiega od projektu co jest plusem...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 czerwca 2016

Dział reklamacji( część pracowników) to tylko nazwa bez pokrycia wątek zamknięty W dniu 13.10.14 napisałem do działu reklamacji mejla o treści:...
~Marcin
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
53

postów

41

wątków

do góry