Eurodent

Stomatolodzy Ortodonci Protetycy Implanty

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 24

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jarosław - ocena Jestem pod wrażeniem wspaniałej obslugi
~Jarosław
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 15 listopada 2023

Marcel - ocena Git obsługa, miła atmosfera
~Marcel
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 15 listopada 2023

Małgorzata - ocena Zawsze profesjonalne i skuteczne leczenie, zarówno zachowawcze, jak i...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 30 października 2023

Michał Fiałkowski - opinia Profesjonalnie wykonane usługi stomatologiczne i oczyszczania z kamienia.
~Michał Fiałkowski
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 18 lipca 2023

Paulina - opinia Przemiła atmosfera na wizytach, zęby super zrobione, jestem bardzo zadowolona!
~Paulina
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 10 sierpnia 2023

Patrycja - opinia Bardzo polecam Pana Dr Roberta Burdacha . Pełen profesjonalizm , pozytywna...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 3 sierpnia 2023

Matka dziecka Eurodentu - opinia Leczenie rozpoczęte niecałe dwa lata temu i dziś ściągnięty aparat...
~Matka dziecka Eurodentu
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 21 czerwca 2023

Ola - opinia Polecam z całego serducha . Miałam już do czynienia z innymi klinikami i...
~Ola
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 22 maja 2023

Adam - opinia Korzystam z usług już od wielu lat i nigdy nie miałem żadnych problemów.
~Adam
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 lutego 2023

Wierny pacjent - opinia Pełen profesjonalizm i fantastyczne podejście do pacjenta dzięki czemu...
~Wierny pacjent
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lutego 2023

Joanna G. - opinia Bardzo bałam się dentysty ale po przyjściu do cudownej ekipy eurodentu...
~Joanna G.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 stycznia 2023

Hubert Wróblewski - opinia Pełen profesjonalizm, w szczególności polecam Panią Periodentolog
~Hubert Wróblewski
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 stycznia 2023

Krzysiek - opinia Pełny profesjonalizm już od wejścia do placówki-zawsze miła-uśmiechnięta...
~Krzysiek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lipca 2022

Kamil - opinia Usługi na bardzo wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm. Leczenie przebiegało...
~Kamil
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 czerwca 2022

Alicja - opinia wątek zamknięty Polecam centrum stomatologiczne "Eurodent". Kilka koronek wykonanych przez dr...
~Alicja
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 marca 2022

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Jestem pacjentka już od wielu,wielu lat i nie zawiodłam się ani razu....
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 stycznia 2022

Karolina - opinia wątek zamknięty Miejsce nastawione tylko na zarobek , a nie na pacjenta. Zdecydowanie odradzam.
~Karolina
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 stycznia 2022

Alina - opinia wątek zamknięty Pełny profesjonalizm, pierwszy raz trafiłam tam ponad 15 lat temu z poważnymi...
~Alina
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 grudnia 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm już po otwarciu drzwi, Panie w Recepcji Mega...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 grudnia 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Mój syn trafił do dr Wójcickiego z bólem zęba, bardzo kontaktowy doktor, syn...
~Anna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
80

postów

55

wątków

do góry