Eurodent

Stomatolodzy Ortodonci Protetycy Implanty

Gdańsk, Heleny Marusarzówny 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mirosław - ocena nowy temat Bardzo nieprzyjemna sytuacja z dr. Tomasikiem. 1 rok i 4 miesiące temu Pan...
~Mirosław
1

ostatnia odp. 17 godzin temu

dodano: 17 marca 2024

Iwona - ocena Profesjonalna obsługa,miła atmosfera,sympatyczne Panie Świetny lokal Jestem...
~Iwona
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 listopada 2023

Markus S - opinia Doskonałe podejście do pacjenta, porada oraz leczenie kompetentnie i...
~Markus S
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 7 kwietnia 2023

Zadowolona pacjentka - opinia Korzystamy z usług cała rodziną i zawsze jesteśmy zadowoleni. Miła i...
~Zadowolona pacjentka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lutego 2023

Tomasz - opinia wątek zamknięty Razem z całą rodziną korzystamy z usług centrum już ponad 10 lat. Jestem...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 września 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Polecam w 100% jestem bardzo zadowolona
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 stycznia 2020

Patryk - opinia wątek zamknięty Korzystam z usług Centrum Stomatologicznego Eurodent od 3 lat. Pełny...
~Patryk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lipca 2019

Stomatolog dla dzieci i dorosłych wątek zamknięty Korzystam z usług dr Tomasika. Bardzo profesjonalne podejście do pracy,...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 grudnia 2018

Stały klient wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i miła obsługa
~Leszek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

Polecam wątek zamknięty Wszystko ok. Szczerze polecam
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 grudnia 2017

Polecam wątek zamknięty Uprzejme Panie w rejestracji, lekarze i asystentki z profesjonalnym...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 grudnia 2017

Zadowolona pacjentka wątek zamknięty Już od kilku lat jestem Państwa pacjentką i należy dodać że jestem bardzo...
~Zadowolona pacjentka:):):)
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 października 2017

Bezboleśnie wątek zamknięty Z usług gabinetu stomatologicznego na Morenie skorzystałam kilkukrotnie....
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 grudnia 2015

Polecam :-) wątek zamknięty Leczę się w Eurodencie na morenie, jestem bardzo zadowolona z tutejszych...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Nie warto wątek zamknięty Na wstępie muszę zaznaczyć, że absolutnie nie mam zastrzeżeń do kompetencji...
~Leszek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 października 2013

polecam wątek zamknięty bardzo profesjonalnie, dokładnie. Dość drogo ale zawsze można liczyć na...
~Mazia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 czerwca 2012

mnie sie wydaje... wątek zamknięty hahahaaha, a ja mysle ze te pochlebne oinie to pisza pracownicy...
~inkognito
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 czerwca 2012

naciaganie na wątek zamknięty Jakiś koszmar.Wróciłam z bólem po zrobieniu plomby przez dentystę p. Piotra...
~Nie zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2011

Polecam wątek zamknięty Chodze do Eurodentu juz jakis czas i jestem zadowolona z dentysty jak nigdy...
~Ktos
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 lutego 2010

Gosia - opinia wątek zamknięty bylam tam pierwszy raz i polecam kazdemu!!! Obsluga jest swietna, wyposazenie...
~Gosia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
28

postów

24

wątków

do góry