Eurodentica

Stomatolodzy Ortodonci Implanty

Gdynia, al. marsz. Józefa Piłsudskiego 56/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jaca - ocena Nie polecam. Przyszlismy z synem ze stanem zapalnym zeba mlecznego. Zab...
~Jaca
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 5 listopada 2023

Małgorzata - opinia Blisko 2 lata leczyłam się u doktor Kozinskiej - Szymczak. Jestem zachwycona...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 marca 2023

Kamila - opinia Profesjonalna obsługa, wspaniała atmosfera, szczerze polecam jako...
~Kamila
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 stycznia 2023

Małgorzata Ł - opinia Pani doktor Joanna Kopycińska jest absolutnie niezastąpiona! Udało jej się...
~Małgorzata Ł
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 grudnia 2022

Karolek - opinia Aparat założony w tym samym czasie co znajomy, tylko on w innym gabinecie....
~Karolek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 grudnia 2022

Nulka - opinia mąż zadowolony, mówił, że bezboleśnie i bez stresu
~Nulka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 listopada 2022

Anna Pluta - opinia Jestem bardzo zadowolona z usług...
~Anna Pluta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 listopada 2022

Ola pacjentka od 2 lat wątek zamknięty Dziękuję pani doktor za piękny uśmiech, który wyczarowała dla mnie swoją...
~Aleksandra Reszczyńska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

pacjentka od 15 LAT wątek zamknięty Z usług dr Szymczak korzystam od 15 lat wraz z całą moją rodziną. Z czystym...
~Celina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 listopada 2018

Świetny gabinet wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam gabinet Eurodentica. Moja córka jest pod opieką...
~Alicja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 września 2018

Rewelacja wątek zamknięty Jestem pod dużym wrażeniem tego gabinetu. Posiadają bardzo nowoczesny sprzęt...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 stycznia 2017

Pan Denstyca co zęby usuwa wątek zamknięty Witam, Co do całego gabinetu jako ogół nie mam żadnych zastrzeżeń. Świetnie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 września 2016

POLECAM wątek zamknięty Pani Dr.Małgorzata Szymczak przemiła , leczy wyśmienicie.Zawsze uśmiechnięta...
~K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 października 2015

Nie do końca... wątek zamknięty Jeśli chodzi o stomatolog dr Annę Kabacińską, to jak najbardziej polecam,...
~B.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2015

Gorąco Polecam ! wątek zamknięty Cała moja rodzina leczy się u dr Małgosi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z...
~M
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 marca 2015

Polecam! wątek zamknięty Szybko, profesjonalnie i bezboleśnie. Byliśmy dwa razy i możemy z czystym...
~js
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 stycznia 2015

Bardzo miło i profesjonalnie wątek zamknięty Jestem baaardzo zadowolona, choć zawsze podchodzę krytycznie i z dystansem do...
~Nika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lutego 2014

Inka - opinia wątek zamknięty Ortodonta godny polecenia Prostuję moje ząbki od 13 m-cy u dr.Gosi w...
~Inka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lutego 2013

Yooki - opinia wątek zamknięty Miałam umówioną wizytę na usuwanie osadu. Obsługa bardzo miła, gabinet...
~Yooki
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

Celina - opinia wątek zamknięty Nie spotkałam w życiu lepszej opieki medycznej. Głównym celem jest leczenie,...
~Celina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry