Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gregor - opinia Zdecydowanie nie polecam, żałuję, że zdecydowałem sie na inwestycje z tej...
~Gregor
4

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 czerwca 2022

Agata - opinia wątek zamknięty Zamawialiśmy okna. Fachowe doradztwo, obsługa i montaż. Polecam
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 lutego 2022

Asia - opinia wątek zamknięty Nie polecam jak najdalej od tej nie rzetelnej firmy. Wystawione drzwi...
~Asia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 lutego 2022

Piotr Gebala - opinia wątek zamknięty Korzystałem z usług firmy wielokrotnie . Trzymanie terminów realizacji ,dobry...
~Piotr Gebala
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2021

Darek K. - opinia wątek zamknięty Nie polecam!! Rok temu zdecydowaliśmy się na drzwi wewnętrzne z Eurodors....
~Darek K.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 maja 2021

Elżbieta - opinia wątek zamknięty Przestrzegam, umowa miała być zrealizowana w ciągu 40 dni, a minęły już trzy...
~Elżbieta
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 marca 2021

Alicja - opinia wątek zamknięty Bardzo miła, kompetentna i szybka obsługa. Duży wybór. Polecam!
~Alicja
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 czerwca 2020

Daria - opinia wątek zamknięty Polecam! W jednym sklepie kupiłam panele, drzwi, listwy i rolety....
~Daria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 maja 2020

Wiola - opinia wątek zamknięty Jak dla mnie nie ma się do czego przyczepić. Profesjonalna obsługa, czas...
~Wiola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 maja 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Solidna firma zamówienie 10 par drzwi wewnętrznych szybka realizacja umowy...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 maja 2020

ARTUR - opinia wątek zamknięty Wielki probmem dotrzymaniem terminow. Absolutnie nie placić z góry....
~ARTUR
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 marca 2020

Rencia - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam. Salon przejrzysty i bardzo duży wybór drzwi i paneli. Pani...
~Rencia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 grudnia 2019

Masakra wątek zamknięty Omijać szerokim łukiem. Okna zamówione (i opłacone!) ponad 2 miesiące temu,...
~N
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2019

Nie polecam! wątek zamknięty Żenujący poziom usług na każdym możliwym poziomie – produkty kiepskie,...
~ja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 października 2018

Do przemyślenia wątek zamknięty Zamówiliśmy w Eurodoors drzwi formy Voster z ościeżnicami nakładkowymi (by...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry