Nauka Jazdy Euromoto

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 32/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
gorąco polecam ! wątek zamknięty Zdałam za pierwszym podejściem więc mogę z czystym sumieniem polecić. Wykłady...
~Karolina
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 lutego 2009

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam tą szkołę, wykłady teoretycznie trwają tylko półtora tygodnia,...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 lutego 2009

Michał - opinia wątek zamknięty Chciałem podziękować całej kadrze Euromoto za świetne przygotowanie do...
~Michał
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 stycznia 2009

Szczerze polecam !! wątek zamknięty Cały kurs przeprowadzony bardzo szybko i profesjonalnie, prawo jazdy kat. B...
~madep2
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 listopada 2008

Polecam!! wątek zamknięty Każdy, kto chce szybko, sprawnie i efektywnie odbyć kurs powinien zapisac sie...
~asia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 listopada 2008

Jestem zadowlony i polecam wszystkim. wątek zamknięty Zdawałem na kat. A i zadałem za pierwszym razem (moja grupa była oblana w...
~Przemek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 października 2008

Polecam! wątek zamknięty Kurs robiłam w innej gdyńskiej szkole, natomiast jazdy dodatkowe wykupiłam w...
~maria
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 października 2008

POLECAM wątek zamknięty Dzisiaj zdałem egzamin na kat.A. Wystarczyło tylko jedno podejście do...
~Michał
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 września 2008

Bardzo Polecam wątek zamknięty Szkoła i nauczanie wysokiej klasy,choc jazda na początku szła mi cieżko to...
~Ela
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 września 2008

Rewelacyjna szkółka wątek zamknięty Bardzo polecam szkółkę EUROMOTO. Czas całego kursu zależy od Ciebie. Godziny...
~Magdalena :)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 września 2008

Polecam! wątek zamknięty OSK godny polecenia! Przystępne ceny, wykłady z teorii trwające 2-3tyg....
~Arkadiusz S.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 września 2008

Nie chwaląc się zdałem za pierwszym razem!!!!!!!!!! wątek zamknięty Dziękuję bardzo za wysoki poziom nauczania i przygotowania do egzaminu na...
~Dominik
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2008

rewelacja! wątek zamknięty Wspaniała szkoła i wspaniali instruktorzy! Podziękowania dla pana Jarka za...
~Czesław
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2008

Euromoto wątek zamknięty Jest to bardzo dobra szkoła jazdy posiadająca wspaniałych nauczycieli zarówno...
~Paweł
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2008

POLECAM!!! wątek zamknięty Trudno nie polecić szkoły która całkowitego ignoranta samochodowego...
~Maciej.M
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2008

Polecam wątek zamknięty Robiłem kurs w szkole Euromoto i uważam, że jej oferta jest warta rozważenia....
~Karol
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 lipca 2008

Po prostu polecam!!! wątek zamknięty Witam!Na poczatku chcialbym pozdrowic i jeszcze raz podziekowac panu...
~danielS
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 czerwca 2008

Witam Pana Jordana! wątek zamknięty Musze sie z panemn nie zgodzic, co do pana W. Uczyl mnie miesiac temu i...
~Anna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 maja 2008

Marcin "szybki Bill" :) - opinia wątek zamknięty Zdawałem w Euromoto, zdałem za drugim razem. Pierwszy raz oblałem z własnej...
~Marcin "szybki Bill" :)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 maja 2008

Polecam tę Szkołę wątek zamknięty Zapisałam się do tej szkoły ponieważ zależało mi na szybkim ukończeniu kursu...
~Alicja Podgórska.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 maja 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
303

postów

269

wątków

do góry