Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka ....mini cooper - ocena Polecam...mila obsluga...warto skorzystac.
~Agnieszka ....mini cooper
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 7 września 2023

Henryk - opinia Po mojej wcześniejszej negatywnej ocenie dziś oceniam bd Solidaryzuje się z...
~Henryk
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 23 czerwca 2023

Justyna - opinia Super, Polecam jako stała klientka
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 listopada 2022

Niko - opinia wątek zamknięty Niemiły Pan ,powolny , niepotrzebnie dyskutukący z klientem
~Niko
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 września 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Szybko, sprawnie i jeszcze w gratisie płyn do spryskiwaczy.
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 czerwca 2020

Obsługa klienta fatalna wątek zamknięty Przyjechałem o 19:30 to panowie zmierzyli mnie wzrokiem jakbym im krzywdę...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2019

Sprawdzenie świateł mijania wątek zamknięty Skorzystałem z bezpłatnej kontroli świateł mijania 24.11.2018. Sprawdzono,...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 listopada 2018

nadgorliwość wątek zamknięty Jeden z panów jest bardzo miły i pomocny. Niestety o drugim nie można tego...
~M
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Serdecznie polecam!!! wątek zamknięty Usługa wykonana bardzo profesjonalnie. Miła obsługa, bez zbędnych ceregieli....
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Serdecznie polecam ! wątek zamknięty Profesjonalnie, dokładnie i w bardzo dobrej cenie. Rzetelny przegląd, dzięki...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Wczasowicz wątek zamknięty Przyjechałem nad morze na wakacje i coś zaczęło mi w samochodzie szurać...
~Alex
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2017

polecam wątek zamknięty Czysto, miło, panowie sami zajęli się samochodem.
~ela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2017

seicento wątek zamknięty Witam. Jestem zmuszony wystawić negatywną opinię. Obsługa nie miła, nie...
~radziej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2017

Niestety nie polecam wątek zamknięty Niestety ale muszę wystawić negatywną ocenę. Pojechałem zrobić dwie rzeczy:...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lipca 2017

Polecam ;) wątek zamknięty Wspaniale miejsce! Sympatyczni, kulturalni panowie. Miejsce "przyjazne...
~NN
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lipca 2017

Jeżeli przegląd techniczny- to tylko tu! :) wątek zamknięty Życzliwość, kompetencja i bardzo miła atmosfera - moje pierwsze doświadczenie...
~Gdynianka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 czerwca 2017

Polecam wątek zamknięty Miła i fachowa obsługa.Z czystym sumieniem moge polecić tą stacje każdemu.
~Omega
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lutego 2017

Anna - opinia wątek zamknięty Szybko ,sprawnie i przyjemnie Bardzo Miła obsługa .Polecam !!!! I...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 grudnia 2016

Bardzo dobra stacja, Polecam! wątek zamknięty Panowie działają szybko i sprawnie, powiedzą co należałoby zrobić/poprawić,...
~Ninju
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 października 2016

Super wątek zamknięty Szybko , sprawnie i bardzo miła obsługa...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry