Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Byłem tam pierwszy raz - jestem bardzo zadowolony:) wątek zamknięty Generalnie nie chętnie zmieniam miejsca na kontrolę auta, po prostu mi się...
~Srebrna Primerka:)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2013

Super! Polecam! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam tę stację wszystkim chcącym dokonać przeglądu swego...
~Maciejowski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2013

Super SKP wątek zamknięty Profesjonalna, szybka i miła obsługa, drobne usterki usuwane są na miejscu,...
~Arek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2013

stacja w gdyni wątek zamknięty oceniam pozytywnie wszystko bylo ok i na czas
~ja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2013

Judyta - opinia wątek zamknięty Fachowa i miła obsługa. Widać, że Panowie znają się na tym co robią. Wszystko...
~Judyta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2013

Super Stacja Kontroli Pojazdow wątek zamknięty Super stacja Kontroli Pojazdów. Bardzo miła i fachowa obsługa. Bardzo miło,...
~Radosław
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2013

POLECAM !!!!!!!!! wątek zamknięty Obsługa expresowa i profesjonalna, polecam wszystkim. Dodatkowo gratis...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 lipca 2013

...I PO DIAGNOZIE wątek zamknięty Więc...byłam tam dzisiaj z moim "Żukiem" na badaniach i bardzo pozytywnie...
~Aga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

Profesjonalne sprawdzenie stanu technicznego pojazdu wątek zamknięty Przed zbliżającym się terminie badania technicznego mojego pojazdu udałem się...
~szymon
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

Jak najbardziej polecam wątek zamknięty Byłam na tej stacji w tym tygodniu i jak najbardziej polecam wszystkim wizytę...
~Iza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lipca 2013

Polecam wątek zamknięty Polecam
~reach
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry