Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kk - opinia wątek zamknięty Super! Super Super Super Super Super Super Super Super
~Kk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 marca 2020

nie nie zdecydowanie nie !!!!!!!!!! wątek zamknięty bylem raz naprawic autp i nikomu nie polecam , po I :facet jest zdecydowanie...
~michał
6

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 maja 2009

Nigdy więcej! wątek zamknięty Znajomość zaczęła się od"grupona" na diagnostykę, potem mała wymiana i...
~W.
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 maja 2013

Szkoda gadac wątek zamknięty Odprawili mnie z kwitkiem, tylko dlatego, ze bali się wjechac moim autem na...
~Tiger
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2013

Terminy wątek zamknięty Jestem stałym klientem ale niestety coraz trudniej się do nich dopchać ....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

Polecam wątek zamknięty W zasadzie zrobili tylko to co powinni ale w dzisiejszym świecie nie wszyscy...
~Henryk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 czerwca 2013

Wiedzą co robią wątek zamknięty W skrócie to znają się na klimatyzacji a nie tylko na nabijaniu(w butelke)
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

rzetelnie wątek zamknięty blisko, rzetelnie, solidnie ale mogliby miec troche przystepniejsze ceny ;)...
~jurek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

na plus wątek zamknięty Witam od trzech lat korzystam z ich uslug,zarwno mechanika jak i klimatyzacja...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lutego 2013

Chyba nie polecam wątek zamknięty Z przykrością stwierdzam, że jakość usług w Eurowarsztacie znacząco spadła....
~q10
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 grudnia 2012

Super Warsztat wątek zamknięty macie w trójmiwscie szczęśce ze macie taki warsztat. jestem z warszawy i...
~Andrzej Duda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 grudnia 2011

Ja też zdecydowanie nie polecam!!! Chyba nigdy mnie nikt nie potraktował w taki sposób!!! wątek zamknięty Jedyne co mogę zrobić, to napisać negatywną opinię na temat tego warsztatu,...
~Arek
8

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2010

matematyka leży wątek zamknięty Jakość usług 4, nawet z plusem. Ale jak panowie widzą kobietę za kółkiem,...
~głupia, bo zapłaciła ile chcieli
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 stycznia 2011

REWELACJA wątek zamknięty Po wizytach w 4 warsztatach moje Polo wreszcie zyje . kolega powiedział mi...
~Piotr
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lutego 2011

Solidni fachowcy wątek zamknięty W warsztacie naprawiałem samochód pierwszy raz - wrażenia bardzo dobre. Praca...
~Maciej
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2010

GODNY POLECENIA wątek zamknięty Warsztat w którym nic się nie dzieje bez mojej wiedzy cokolwiek Panowie...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 czerwca 2010

Polecam!!!! wątek zamknięty Nie pierwszy raz skorzystałam z usług tej firmy i naprawdę polecam! Co można...
~Danuta Hanula
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 maja 2010

Magda (od Palio ;)) - opinia wątek zamknięty Polecam bardzo ten warsztat, wszystko naprawione terminowo, szybko sprawnie i...
~Magda (od Palio ;))
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2010

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!! wątek zamknięty Odradzam ten warsztat! Straciłem przez nich 4 dni, pieniądze na dojazd i...
~Arek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2010

TANIO i DOBRZE !!! wątek zamknięty Zbliza sie okres nabijania ludzi w butelke za duze pieniadze czyli...
~Damian
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
51

postów

29

wątków

do góry