Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bawiliśmy się super do 8 rano:) wątek zamknięty Tak na szybko. Firma zorganizowała super imprezę. Spełniła wszystkie...
~Premium Finance
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 października 2016

Polecam EventBaard wątek zamknięty Z firma EventBaard miałem możliwość współpracować niejednokrotnie na...
~Dj NoName
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lutego 2016

Firma godna polecenia! wątek zamknięty Brałem udział w imprezie firmowej organizowanej przez firmę Event Baard. Mam...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 września 2014

Event Baard wątek zamknięty Wybrałem ocenę bardzo dobrą gdyż właśnie taka była impreza zorganizowana...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2014

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Firma w pełni profesjonalna i elastyczna w potrzebach klienta.Profesjonalna...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2014

Impreza wątek zamknięty Fantastyczna organizacja i zabawa. Mnogość atrakcji. Polecam
~Jacek Pitak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

Polecam wątek zamknięty Na początku tego roku nasza firma zwróciła się do agencji Event Baard z...
~Patryk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

Marta Paluch / Grupa IT SA - opinia wątek zamknięty Firma zajęła się organizacją i realizacją imprezy integracyjnej w Oycowej...
~Marta Paluch / Grupa IT SA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

POLECAM ! wątek zamknięty GORĄCO POLECAM, SUPER FIRMA !!!!!!!!!
~Aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

POLECAM wątek zamknięty Polecam współpracę z w/w firmą. Wszystko załatwione w krótkim czasie. Obsługa...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

Bezproblemwo wątek zamknięty Agencja Event Baard już drugi rok z rzędu bierze udział w organizacji naszego...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

Solidna Firma! wątek zamknięty Skorzystaliśmy z usług firmy EventBaard i jesteśmy bardzo zadowoleni. Po...
~Celina M.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry