Event By Ev

Organizacja wesel Organizacja eventów Dekoracje ślubne

Gdynia, kmdr. Bolesława Romanowskiego 56/D

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Profesjonalnie, sprawnie i z klasą! wątek zamknięty Pani Iwono, jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji naszego...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2018

Lepiej niż to sobie wymarzyłam wątek zamknięty Dziękuję bardzo całemu zespołowi Event By Ev! fantastyczna obsługa,...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 lipca 2018

Najpiękniejsza kolacja zaręczynowa wątek zamknięty Zorganizowane oświadczyny były fantastyczne, bardzo profesjonalne i...
~Szymon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2016

Event by Ev is more Event by me! wątek zamknięty Wesela spełniające Twoje marzenia...? Tylko z Event by Eve! Pełna...
~Daria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 listopada 2015

POLECAM! wątek zamknięty Firmę Event By Ev polecam każdemu, kto chce mieć perfekcyjny i nietuzinkowy...
~K&K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 czerwca 2015

Pełen profesjonalizm!!! wątek zamknięty Skorzystaliśmy usług firny z Event by Ev przy organizacji naszego ślubu i...
~Agata i Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 czerwca 2015

Ślub jak z bajki wątek zamknięty Drogie Panie , chcecie mieć ślub niczym z bajki? to skorzystajcie z usług...
~Asia i Tomek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 stycznia 2014

REWELACJA!! wątek zamknięty Miałam przyjemność współpracować z Event By Ev, którą poprosiłam o dekoracje...
~Aleksandra Rutka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2013

Bańki.. wątek zamknięty Pani Iwona bardzo sympatyczna i pomocna osoba. Niestety nie udało się nam...
~Iza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2013

50-urodziny wątek zamknięty Szczerze polecam współpracę z Event By Ev. Profesjonalizm, fachowa porada...
~solenizant
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2013

Niezapomniane urodziny!!! wątek zamknięty Na zlecenie organizacji moich urodzin zdecydowałam się tydzień przed...
~Iwona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 marca 2013

Niezastąpiona pomoc wątek zamknięty Z firmy P.Iwony korzystalem przy okazji organizacji imprezy integracyjnej dla...
~Maciej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry