Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dariusz - opinia Lokal z pierwszej trójki trójmiejskich imprezowni. Impreza kwietniowa na...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 maja 2022

Marina - opinia Lokal zadbany i bardzo czysty, super kontakt, cena bardzo przystępna. Z...
~Marina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 maja 2022

Kamil - opinia Zajebisty lokal do zorganizowania 18 polecam. A właściciel przesympatyczny
~Kamil
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 maja 2022

Jan - opinia wątek zamknięty Słaby lokal mały, po dawnym mięsnym
~Jan
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 marca 2021

Rademenes - opinia wątek zamknięty Szukałem lokalu na 18-stkę córki i byłem w kilku miejscach tego tupu. Event...
~Rademenes
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 września 2020

Jakub - opinia wątek zamknięty Super Lokal , mega urządzony - naprawdę wysoki standard dla najbardziej...
~Jakub
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 września 2020

Dawif - opinia wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce do wyprawienia imprezy /urodzin. Wszystko omówione...
~Dawif
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 września 2020

Robo - opinia wątek zamknięty Polecam Skorzystalem pare razy i obsluga super bo na luzie i ceny sa spoko
~Robo
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 września 2020

Michaś - opinia wątek zamknięty Bawiłem się tam raz na uro znajomego, całkiem pozytywne miejsce ma klimat...
~Michaś
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 czerwca 2020

Damian - opinia wątek zamknięty Sam lokal jak w miare, gorzej z obsluga
~Damian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 maja 2020

Marek - opinia wątek zamknięty Mega mega miejscówka byliśmy na urodzinkach koleżanki która wyprawiała w tym...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 stycznia 2020

Damian - opinia wątek zamknięty Myślę , że bardziej dopasowanego miejsca do moich potrzeb nie mogłem znaleźć,...
~Damian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 stycznia 2020

Ggg - opinia wątek zamknięty Fajny lokal dobre ceny wyszla super impreza
~Ggg
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 stycznia 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Jeśli chcesz zorganizować niezapomniane urodziny, nie mogłeś lepiej trafić....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 stycznia 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Robiłam swoje 40ste urodziny w tym lokalu i tak mi się spodobało ,że od razu...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

Daniel Argulewicz - opinia wątek zamknięty Super miejsce na urodziny i nie tylko ;) lokalizacja tez świetna a cena...
~Daniel Argulewicz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 stycznia 2020

DAN - opinia wątek zamknięty Ogolnie full profeska i mucha nie siada, lokal polecam w calym spektrum jego...
~DAN
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 stycznia 2020

Balic85 - opinia wątek zamknięty Idealne miejsce na imprezę lub spotkanie z przyjaciółmi. Klimat w tym miejscu...
~Balic85
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 stycznia 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Idealny lokal na urodziny ! Sprzęt nawet dla wybrednych klientów :) bylem...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 stycznia 2020

R - opinia wątek zamknięty Świetne miejsce nagłośnienie także bardzo dobre i bardzo wporzadku właściciel
~R
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 stycznia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry