Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marylka - ocena nowy temat Polecam z całego serca tu sie szyję cuda I pani mloda wychidzi zachwycona...
~Marylka
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 30 września 2024

Mariola - ocena nowy temat Polecam salon z całego serca Pani Ewa jest poprostu urocza i pani mloda czuje...
~Mariola
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 30 września 2024

Kasia - ocena Chciałam z całego serduszka polecić salon Ewy ! Dziewczyny uszyły dla mnie...
~Kasia
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 9 lipca 2024

Patrycja - ocena Zamawiałam sukienkę w salonie butterfly i jestem zachwycona Sukienka szyta...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 15 czerwca 2024

Patka - ocena Witam wszystkich! Chciałabym podzielic sie swoimi odczuciami o sukni i...
~Patka
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 10 czerwca 2024

Aga - ocena Cudowna atmosfera piękne doradztwo i śliczne suknie Polecam.
~Aga
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 25 listopada 2023

Anna Gabriel - opinia Wspaniałe miejsce na mapie salonów sukien ślubnych w Trójmieście. Gwarancja...
~Anna Gabriel
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 lipca 2023

Marlena - opinia Z prac Ewy korzystamy od kilku lat, jej dzieł nie mogło zabraknąć także na...
~Marlena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 czerwca 2023

Karolina - opinia Ewa ma serce do szycia. Jej projekty są zawsze wyjątkowe. Zdecydowanie warto!
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 czerwca 2023

Monika - opinia Duży profesjonalizm. Indywidualne podejście do klienta. Szczerość i jak to...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 czerwca 2023

Anita - opinia Najlepsza krawcowa świata, nikt nie robi tak pięknych sukienek
~Anita
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 czerwca 2023

Magda - opinia Gorąco Polecam Ewunię. Bardzo utalentowana oraz przemiła kobietka ️️️
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 czerwca 2023

Sandra - opinia Gorąco polecam salon Ewci, wszystko szyte na najlepszych materiałach, dopięte...
~Sandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 czerwca 2023

Ola - opinia Niesamowite miejsce. Kreacje tworzone u Ewy to prawdziwe dzieła sztuki ️...
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 czerwca 2023

domino - opinia Ten KTO poznał Ewę ten wie I zna jej fachowość i profesjonalizm w tworzeniu...
~domino
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 kwietnia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry