Widok

Ewa Szerszeń, rehabilitacja opinie

Ewa Szerszeń - ktoś był u tej Pani na rehsbilitacji i może dać mi jakies opinie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ta Pani przyjmuje w Fizjostacji i ja tam bylam u innego specjalisty i bardzo polecam, ale moze ktos wypowie sie co do tej pani :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tak, ja! Po moim tańcu na lodzie skończyłam z blachą w nadgarstku, nie chcialam czekać na nfz więc poszłam do tej Pani na rehabilitację do Fizjostacji gdzie przyjmuje, Bardzo polecam. Wróciłam do pełnej sprawności :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Coż Pani lub Panno Szerszeń z Fizjostac.....szkoda pisać ale jako spec. informatyki wiem że wasze usunięte konto oraz MartynaKal i jowerra to ta sama osoba. Zadaje pytanie o rehabilitacje a potem odpowiada 2 razy. Żenada do potęgi trzeciej bo to 3 konta ta sama osoba i jeszcze pisze ....to ja.....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

Wysoki cholesterol (3 odpowiedzi)

Witam, Mam wysoki cholesterol (genetyka). Organizm źle toleruje leki z apteki. Co mogę zażywać z...

Ortopeda Marek Kołodziejczak - proszę o opinie. (7 odpowiedzi)

Jestem zarejestrowana do ortopedy Marka Kołodziejczak w Gdyni na Pułaskiego. Może ktoś miał z...

do góry